Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Iets met het bloed? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1709134)

remy476 14-08-2008 17:45

Iets met het bloed?
 
Sinds een tijdje heb ik last van mijn spieren in de armen gehad. Daarvoor ben ik toen naar de dokter gegaan en zijn dacht (en ik ook) dat deze onstoken was. Daarvoor heb ik toen ontstekingsremmende pillen gekregen en 2 maanden rust genomen (niet getraind).

Deze kuur heb ik af gemaakt, maar ik heb nog steeds last van mijn spieren (vooral als ik deze gebruik).

Nu heb ik sinds een tijdje ook last van mijn benen. Ze zijn heel vermoeid en ik heb het idee dat er te weinig zuurstof doorheen loopt. Ik gebruik ze nauwelijks intensief, dus daar kan het niet aan liggen. Ook als ik zit (knieen gebogen) dan heb ik het idee dat er aan de achterkant van mijn benen bij kniehoogte een knelpunt zit.

Ook een erectie is niet wat het geweest is. ik krijg deze wel enzo, maar het is moeilijker dan voorheen om deze te krijgen en stijf te houden.

Kan het zijn dat het aan mijn bloed ligt? Dat deze te dik ofzo is? Stress kan het niet zijn want dat heb ik niet.

Pluis 14-08-2008 21:57

Ben je al weer terug gegaan naar de huisarts?
Behalve "iets" met je bloed, zou het ook best iets met je vaten zelf te maken kunnen hebben (ook die kunnen ontsteken) of met je zenuwen. Dat verschil kan hier op een forum niet worden uitgemaakt.
Als je nog niet terug bent gegaan naar je huisarts (als ik je zo hoor is dat zo) moet je dit wel even doen. Het kan iets simpels zijn, maar het zou net zo goed iets ernstigers kunnen zijn. En daarnaast heb je er duidelijk last van, en de huisarts kan het voor je oplossen.
Dus hop, afspraak maken! En sterkte ermee :)

Fiat 19-08-2008 14:09

Ik zou voor de zekerheid naar de dokter gaan.

remy476 20-08-2008 14:04

ik heb voor vrijdag een afspraak staan ;) maar tips zijn nog altijd welkom

red5 04-09-2008 12:13

Genoeg drinken?

remy476 05-09-2008 14:15

K heb het bloed laten testen en daar kwam niets uit. ik denk gewoon dat mijn bloeddruk te laag is (dat hadden ze ook gemeten). Ik ga nu een tijdje mijn bloeddruk meten.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.