Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [OS] Welke zou goed zijn ? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=171212)

SNeKKe 28-07-2002 23:35

[OS] Welke zou goed zijn ?
 
Ik wil een Linux die zeer mooi oogt en niet makkelijk naar de haaien te helpen is. (Red Hat heeft zo nogal een trekje :rolleyes: ).
Suggesties van de kenners ?

pietje63 29-07-2002 09:25

het naar de haaien helpen van linux ligt dus echt 100% aan heo je er zelf mee omgaat

aantrekkelijk oogend ligt aan de window manager, en dan raadt ik er een aan die kde 3 heeft

dan kom je denk ik toch uit bij de nieuwste suse, want mandrake heeft pas vanaf versie 9 kde 3, en van versie 9 is alleen nog een beta te downloaden

debian is ook erg stabiel, maar wat moeilijker

en lees anders eens wat rond op de verschillende linux sites als www.linuxiso.org (kun je ze ook downloaden)

LB06 29-07-2002 09:39

Even voor de duidelijkheid: Hoe een distro oogt heeft niks met de distro te maken, maar iets met de Window Manager. KDE3 (aanrader) ziet er met Red Hat immers net zo mooi uit als met Debian. Je zou ook nog Gnome 2 kunnen proberen. Schijnt ook mooi te zijn.

En of een os kapot te krijgen is, hangt bijna helemaal van de gebruiker af. Maar als je niet inlogt als root kan er al niet zo heel veel gebeuren.

edit: O ja, je hoeft helemaal niet een distro te kiezen waar KDE3 in zit voorgebakken, want die kun je gewoon dl van www.kde.org

SNeKKe 29-07-2002 11:04

Dat naar de haaien helpen zal dan wel te maken hebben met de window manager denk ik.

Want bij Redhat 7.1 was dit het geval:
Ik koos een thema en alles werd goed toegepast.
Ik koos een nieuw thema en de helft werd enkel toegepast, de rest bleef bij het oude. Het waren allemaal dingen die neit goed werden uitgevoerd dus... :rolleyes:

LB06 29-07-2002 11:37

Nou, om dan te zeggen dat-ie meteen 'naar de haaien' is, is m.i. toch een beetje erg overdreven. Gewoon een andere theme kiezen.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.