Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   kale plekken op mijn hoofd (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1716204)

celso 23-09-2008 21:02

kale plekken op mijn hoofd
 
hee ik heb al een tijdje een grote plek met dunne haren waardoor het lijk alsof ik helemaal kaal wordt:s. wat denken jullie wat ik moet doen???

niqui 23-09-2008 22:17

Even naar de huisarts gaan. Die kan je dan eventueel doorverwijzen. Wacht er in ieder geval niet te lang mee.

Mijn zusje kreeg op een gegeven moment kale plekken op haar hoofd en is uiteindelijk na een hele tijd naar de huisarts gegaan en bij een dermatoloog beland. Die heeft de nodige dingen onderzocht en geadviseerd. Het is uiteindelijk goed gekomen maar omdat ze pas laat ging, heeft ze wel een tijd met veel plekken rondgelopen.

Succes in ieder geval.

celso 24-09-2008 16:37

owh oke is goed zal ff langs gaan

m!ke 24-09-2008 17:33

Mijn zus heeft dat ook 'n keer gehad; speciale shampoo

Uma 25-09-2008 12:47

Zou ik mogen vragen hoe oud je bent en of je een jongen of een meisje bent? In ieder geval niet te lang mee wachten. Kan misschien aan je hormonen liggen..

Quis 25-09-2008 14:32

Het kan dat het geen op zichzelf staand probleem is maar een uiting van bijvoorbeeld een infectie of een tekort aan een bepaald voedingsmiddel of uitputting. Ga dus even na of dit het 'enige is waar je last van hebt, of dat je je ook over het algemeen niet zo lekker voelt. Ik heb het zelf gehad als gevolg van CVS, het ging uiteindelijk vanzelf over bij mij, maar het is goed er een arts op te attenderen.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.