![]() |
online gaming (op consoles)
wat denken jullie dat het zal worden?
wordt het een groot suc6 of een grote chaos? |
Ik denk dat het wel wat moet gaan worden....het is natuurlijk al kick als je thuis met je vrienden speelt en nu kan je gewoon tegen wie je wilt online gamen...over de snelheid of het allemaal lekker loopt dan zul je denken dat dat goed komt want anders is het gewoon niet te doen en wordt het een chaos dus ik neem aan dat ze daar rekening mee houden. (sony, nintendo, microsoft)
|
online gamen op de console lijkt me wel lauw. Kan je lekker op de bank gamen met je maties. (y) Ik hoop wel dat je dan je eigen verbinding kan gebruiken zoals kabel of adsl. Want op een 56k modem gamen is niks
|
zelf denk ik dat het met Microsoft en Nintendo wel gaat lukken, alleen sony had al veel eerder moeten beginnen (vlak na release PS2). Nu waren zij de eerste next gen console, en hebben toch een 8terstand (nintendo en microsoft hebben al een datum aangekondigt)
|
misschien ligt het aan mij, maar het lijkt me noue cht driemaal nix!!
Ik heb sowieso wat tegen online spellen, maargoed.... Laten we nou Final Fantasy XI als voorbeeld nemen: een Final Fantasy, dat zou voor mij een rede zijn om het te kopen, maarja, als ze het spulletje online gaan maken, weet ik al zeker dat ik er nix van moet..... als ik toch iets online moet doen, is het wel gewoon MSN'en, enzow :) |
je kan ook online gamen met de GP32 de nieuwe handheld
:D |
Als et alles niezzoveel zou kosten zou et wel kunnen...maar et is veel te duur om alle attributen in 1 keer te kopen..(modem, toetsenbord, HD) en dan nog de waarschijnlijke abonnementen voor de netwerken...(dat is bij FFXI zo gloofik..dan moet je dokken voor et aanmaken van een character, voor et gebruiken van et netwerk enzo...)
Et lijkt mij dus ook nix....maar et zal wel in de loop der tijd wat duielijker worden... |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:17. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.