Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   parasiet..? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1721553)

fransieman13 22-10-2008 19:52

parasiet..?
 
Hey iedereen,

Ik las een eerdere topic over wormen alleen nu even een ander verhaal..

Ik ben best wel vaak ziek.Daarvoor werd ik 5 dagen ter observatie opgenomen in het ziekenhuis. Nu hebben ze daar verschillende testen gedaan,en ook bloed,urine en ontlasting ( ;) ) onderzocht. Nu kreeg ik vandaag te horen dat ik een parasiet heb. (ik heb ook andere dingen maar dat doet er niet toe :| ) Heeft hier iemand ervaring mee? Ik heb nog nooit wormen in mijn poep gezien ofzo....(zal toch is kijken :cool:)

Dit is trouwens mijn eerste treath *O*

groetjes,fransieman

Toast 22-10-2008 20:28

ik had ooit wormen , maar ik herinner me dat al niet meer (:

shining 22-10-2008 20:32

Ik ben een tijd in het buitenland geweest en daar hadden ik en mijn reisgenoten regelmatig last van parasieten.
Dit waren geen beestjes die we konden zien ofzo. Maar dat we er last van hadden was wel duidelijk!
Met de goede medicijnen ben je er waarschijnelijk snel weer vanaf. Soms in combinatie met antibiotica.
Succes!

Kitten 22-10-2008 20:41

Een parasiet is eigenlijk elk dier dat voordeel aan jou heeft, terwijl jij er nadeel aan hebt. Denk aan luizen, muggen, teken etc. Ze kunnen best groot zijn, tot microscopisch klein (denk aan 2000-3000 cellen). En kunnen in elk deel van je lichaam zitten. dus het is niet raar dat je het nog nooit hebt gezien.

blablatje 22-10-2008 20:45

De parasieten die langdurige darminfecties veroorzaken zijn zelfs meestal ééncellig.

Nattigheid 23-10-2008 21:32

parasieten, salmonella. been there, done that. als het goed is krijg je een flinke antobiotica en dan gaat het met een paar dagen stukken beter.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.