![]() |
Welke spellen speel je?
Monopoly, Kolonisten van Catan, Risk, welke spellen speel jij regelmatig?
|
Runescape!
|
Niks eigenlijk. Bij extreme verveling pinball, maar daar blijft het dan ook bij. :o
|
Donkey Kong Country voor de Super Nintendo.
|
Ik ging opzoek naar een reversi op internet met een goed computeralgoritme als tegenstander. Nou, de meesten stelden niks voor. Deze ging nog wel.
http://www.artifactinteractive.com.a...e/reversi.html Verder speel ik echt bijna nooit meer spelletjes. |
GTA3.
|
Citaat:
|
Omdat mijn huisgenoot alleen deel 3 heeft.
|
Dat is best een goede reden ja. :o
|
Ik speel 'casual spelletjes', aldus de Pers. En ze zijn ook in, dus ik zit helemaal goed.
|
Heel heel soms iets hiervan, maar eigenlijk speel ik nooit spelletjes.
|
ik speel heel van mah jong met mijn vriend, zijn zusje en haar vriend. lekker muren bouwen en dan maar gaan verzamelen. en dan ondertussen lekker droge gesprekken voeren.
soms, voor de afwisseling, spelen we ook wel eens risk, monopoly of colonisten van catan. en soms verandert de samenstelling van spelers wel eens. vroeger kon ik uren rummikubben, set! spelen of perudo-en. die komen soms ook nog wel eens langs, maar mah jong blijft de favoriet. (y) halli galli lijkt me ook heel leuk, maar dat spel heb ik niet. net als levensweg en carcassonne. |
The Hardest Game. (y)
|
Trivial Pursuit en Civilization IV. Dat is het wel.
|
Oh en ik speelde GTA: San Andreas, maar die heb ik inmiddels uitgespeeld.
|
Football Manager, Settlers II (al heel lang, heb ik een keer gekregen van een trainer boij voetbal, toen ik nog bij de fjes zat.
Morrowind, TTD, Civ4 speelde ik ook veel, Empire Earth ben ik ook zwaar verslaafd aan geweest. |
ik speel alleen mijnenveger als ik me verveel.
|
The Sims 2, Age of Mythology, Vier op een Rij en Mastermind.
|
Ballen schieten
Online lingo Patience |
Ik speel altijd het spelletje 'Wie het langst zijn smoel dicht kan houden' met mijn broertje. Helaas ben ik diegene die altijd verlies.
|
Team Fortress 2 *o*
|
Citaat:
ik hou erg van bordspelen :D:o |
Mahjong *O*
|
Wegens tijdgebrek speel ik tegenwoordig niet heel vaak meer iets, maar een selectie uit wat ik nog wel eens doe of veel gedaan heb is:
Set!, Bohnanza, Wizard, Magic, Catan kaartspel, patience, Elfenland, Eufraat en Tigris, Land in zicht, Ligretto, Rozenkoning, De beer is los!, azen, Kardinaal en koning en Monopolie. |
Beaver Gang > alle andere kaartspellen.
Verder ook nog Alpha Centauri. |
Junglespeed :cool:
|
Set, boonanza, weerwolfspel, bang!, kolonisten van catan, stef stuntpiloot, barricade, monopoly, carcazone, de sims 2, age of empires 1 en 2, singstar, buzzz, racespelletjes, super mario, lion king en andere super nintendo spellies en spellies op spele.nl
|
Kaartspellen, risk en een aantal bekende PC-spellen. The hardest game heb ik overigens ook wel s gespeeld:cool:
|
O en wat oude pc-spellen zoals Evil Twin en LEGO Batman en Mahjong.
|
Oh ja, knetterstoned Muppets Party Cruise of Metal Slug (alle delen) is ook best cool.
|
Het weerwolfspel.
|
En je hebt Baantjer gespeeld met Dabo en mij :cool: (y)
Ja ik dus ook wwspel. Verder niet zo veel. Soms speel ik poker. En ik mag graag triviant spelen, maar er wil nooit iemand mee doen. En ik speel ook trivia op irc. En pubquizzen, tegenwoordig meestal tweemaal weeks. Verder ben ik niet zo'n spelert. Ik heb nog nooit geriskt :eek: |
Ik heb ook nog nooit geriskt, en ook nog nooit gekolonistenvankatand, en ik heb echt maar iets van twee keer gemonopolyd en dat vond ik superkut.
Pictionary is wel gaaf. :cool: En op bepaalde feestjes speel ik hints, het hogehoedenspel of de live action versie van het weerwolfspel. |
Halli galli is koning. <3
|
Fortress america (bord spel) val met saddam en de communisten de vs aan:D
http://members.aol.com/wergames/myhomepage/fortress.jpg |
huhuh, vet.
|
Poker
|
Ganzenbord:cool:
|
Ik speel wel eens poker, en qua computerspelletjes ben ik nu "bezig" (d.w.z. het staat geinstalleerd en soms start ik het op als ik tijd heb): Half-Life 2, Icewind Dale, Indiana Jones and the Last Crusade (ja, die oude LucasArts adventure) en GTA3:SA (onlangs uitgespeeld).
Binnenkort hoop ik GTA4 en Diablo 3 eraan toe te kunnen voegen. (y) Maar dan moet ik eerst een fatsoenlijke computer hebben, denk ik. |
op dit moment: rollercoaster tycoon 1, yay retro :cool:
|
oew, die heb ik ook nog ergens. samen met theme hospital (y)
|
Rct 1. :cool: (y)
|
Citaat:
|
Ik ging laatst rollercoaster tycoon 1 spelen, maar toen ik de dag erna verder wilde spelen, kreeg ik m'n save niet meer geopend.:(
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Tink, spelletjesmeet? :o |
Morrowind, Oblivion, Neverwinternights, GTA3, Timesplitters, Katamari, Halo1&2, Magic, Monopoly, Duizendjagen, Risk, schaken, pokeren, Sims 2, Burn Out, Half-Life2, Counterstrike, Pokémon!, etc.
|
Poker, pesten, schaak, risk, monopolie (das lang geleden), platform, c&c, trik-trak/backgammon
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:28. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.