![]() |
Mooi voelen
Heyy!
Hebben jullie ook dat als je in de spiegel kijkt en je bijvoorbeel klaarmaakt voor een feestje of iets anders belangrijks, je je dan mooier of specialer voelt dan op een normale dag?*O* Ik heb dat zelf wel en dat vind ik echt grappig, al weet ik niet waarom ik me dan mooier voel...:confused: Hoe gaat dat bij jullie, ben benieuwd hoe dat bij andere mensen is :D |
nou op een normale dag zie ik er niet echt mooi of speciaal uit dus als ik me leuk opdirk dan voel ik me allicht wat specialer ja.
|
Standaard.
|
Specialer, ja.
|
Eigenlijk probeer ik er meestal wel leuk uit zien en dirk ik me voor feestjes niet speciaal op, elke dag is een feestje :).
|
ja wie niet. volgens mij weinig discussie over mogelijk.
|
Nee, dat heb ik nou niet. Nooit over nagedacht trouwens. Meestal kom ik op speciale gelegenheden boerend en ruftend voorbij.
|
ik probeer er altijd leuk uit te zien, zo leuk als mogelijk is eigenlijk omdat ik me dan beter voel en ik heb juist vaak met "speciale" gelegenheden dat ik totaal niets heb om aan te trekken of dat mn makeup dan ineens verrot zit ofzo dus dan voel ik me eerder lelijker dan mooier :o.
|
Hoe kan je er nou leuk uitzien in cognacbruin?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:41. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.