![]() |
Klaarkomen..
Beste Mensen,
Ik zit ergens mee, Ik heb horen zeggen dat als een jongen bij een meisje in haar mond klaar komt dat ze dan ook zwanger kan worden. Is dit waar of niet? Ik hoor het graag.. |
ik ga even zm plegen en alles
hoe komt het toch dat de jeugd al met seks bezig is terwijl ze er NIKS van af weten? Ik hoor het graag.. offtopic: nee |
Als dat meisje daarna zichzelf beft, is die kans best groot ja.
|
Citaat:
maar alleen als het een DILP is |
Hmm.. dit forum is dus ook niet serieus.. Gelijk weer account verwijderen!.
|
Ik denk niet dat t ligt aan het forum, maar aan de vraag die je stelt. No offence, kan me voorstellen dat je ermee zit als je dat echt gelooft, maar beredeneer het eens logisch: zwangerschappen komen van spermacellen die in de baarmoeder komen.. Als je op hebt gelet bij biologie, weet je dat je slokdarm niet uitkomt in de baarmoeder.. Dus hoe zou iemand dan zwanger kunnen worden van het doorslikken van sperma?
Dus als je er zelf even overna had gedacht, had je de vraag niet eens hoeven stellen ;) En ik ben het heel erg eens met betercore dat het idioot is dat kinders wel bezig zijn met seks, maar er blijkbaar belabberd weinig vanaf weten o.O |
Citaat:
|
Jongens, het is toch voor dat tiepje ook een beetje rot dattie ermee zit? We kunnen wel allemaal gaan bashen maar hem geruststellen is echt effectiever. En blijkbaar schort er inderdaad iets aan de seksuele voorlichting, maar ja, he, who cares? Als je een onzekere jonge jongen bent, kan ik me best voorstellen dat je door zo'n opmerking kan panieken. Misschien is het niet perfect, maar hè, wie is er wel perfect?
|
Citaat:
|
sperma overleeft je maagzuur écht niet hoor :)
|
Daarnaast, ookal zouden ze je maagzuur wel overleven (hypothetisch), dan gaan ze via je darmen en rectum eruit. Kleine kans dat je dat spul ook echt uitplast. Dan moet het zaad eerst je bloedbaan in, komt het via de venen door het hart naar de aorta/slagaderen, om vervolgens in de nierslagader gefiltreerd te worden. Nee, kans van 0,0 dat dat gebeurd.
Opletten kun je misschien wel als de beste, maar tegenwoordig is iedereen handig in Wikipedia.nl, daar kun je ook wat vinden. Anders evt sites als hoehetmoet.nl of sexwoordenboek.nl zijn ook altijd wel dergleijke dingen te vinden. |
Zaadcellen kunnen niet in de urine van een vrouw terecht komen. Daarnaast is het urine systeem helemaal afgesloten van het voortplantingssysteem.
http://www.kiesbeter.nl/cms/images/m...1disfem002.gif Kijk hier maar eens naar. Alleen 6 is het urinekanaal en de blaas. Helemaal niet verbonden met de andere nummers. |
Is het trouwens ook niet zo dat het sperma niet lang blijft leven, om het zo maar even te beschrijven.
|
Klopt, waarom denk je dat zaad eigenlijk buiten de romp wordt bewaard? 37 graden is veel te warm voor ze. ^^
|
Je had toch een inwendig en uitwendig organanstelsel. Of njah iets anders. maar dat hield in: Alles wat je naar binnenpropt en vervolgens weer uitschijt is je uitwendig organenstelsel en de rest is het inwendig organenstelsel. Dus ookal slikt je vriendin dat gedoe ze kan er never nooit zwanger van worden. Of tenzij ze dat ene wijf wilt nadoen. Sperma in een potje spugen en vervolgens even een bezoekje aan de spermabank brengen.
|
^???
Sperma prop je ook bij een vagina naar binnen, komt er ook weer uit overigens :') |
Citaat:
|
Citaat:
|
Om maar even voor de volledigheid te vermelden, je kunt wel een SOA overdragen door in de mond klaar te komen.
|
ook als er niet wordt klaargekomen :nono: wel helemaal volledig doen he
|
Citaat:
Spoiler
|
adfaew hhahaahahahh omg man hoe kan het!
Je kunt trouwens wel keelkanker enzo krijgen van spermmmm |
Gozer,
Dat is echt onmogelijk. Ik kan hier wel komisch lopen doen zoals iedereen (waar ik absoluut behoefte toe voel) maar dat doe ik maar niet. Je hoeft je geen zorgen te maken, zoals al eerder gezegd: Sperma overleeft het maagzuur niet. Sperma gaat überhaupt snel dood na uittreding van het lichaam (wat een mooi eufenisme) en de geslachts en urine leiding zijn gesloten. Geen probleem! |
Citaat:
Het is bijna schattig |
nee joh, natuurlijk niet! dat kan alleen via de vagina :P
|
Ik vind het geen gekke vraag van een tiener. De anticonceptiepil gaat ook via de mond en die zorgt ervoor dat je niet zwanger raakt.
Nu bewijst in dit geval het één het ander niet, maar je zou de eerste niet zijn die om omgekeerde redenen wel zwanger zou zijn geraakt. |
^Ja, goed maar kom nou, je mag er toch vanuit gaan als je niet eens kunt beredeneren hoe sperma via de mond ervoor kan zorgen dat je niet zwanger raakt, je ook niet andersom kan redeneren.
Achjaaaaa. Als je domme vragen over seks stelt, ben je er nog niet klaar voor. Voor TS: Neem eens een kijkje op www.sekswoordenboek.nl (Y) |
Citaat:
|
Sperma overleeft al niet in gewoon kraanwater, laat staan in maagzuur, urine of bloed. :)
|
Ik kom dagelijks klaar in de mond van mijn vriendin, daar kan je echt niet zwanger van worden hoor. De enige manier om zwanger te kunnen worden is als er zaadcellen in of in de buurt van de vagina komen ;)
|
Citaat:
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:44. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.