![]() |
Holloway wellicht gevonden
Citaat:
Sensatiezoeken of meer? |
Je titel is juist. "Wellicht" is het inderdaad. Volgens ANP:
"Het lichaam van Natalee Holloway is gevonden op Aruba. Dat meldde de website van de Amerikaanse krant New Times vrijdag. Het gerucht komt van een medewerker van een luchtvaartmaatschappij. Die zegt een agent gesproken te hebben die met een speurhond op weg was naar Aruba." Hearsays moeten niet te snel voor waar worden aangenomen. |
Wie weet, misschien groeit het uit tot meer dan een hearsay. Maar dan stond het eerder op s.com dan op nu.nl!
|
Update: Aruban Police Commissioner Strantan tells CNN the new allegations regarding the possible discovery of Natalee Holloway's body are false. No spang conjo.
|
Citaat:
|
Geniaal als zo iemand het lichaam zou vinden, wordt Peter R. misschien ook eens wat down to earth.
|
God, krijgen we weer allemaal heisa om zo'n non-issue.
|
Dat terwijl er helemaal niets is gevonden.. Vraag me af waarom Geenstijl zo;n blog na zou praten. Hoe wist men op die blog überhaupt dat een hoopje botten Holloway zou zijn? Lag er een enorme voorraad drugs en drank naast begraven o.i.d.?
|
Citaat:
|
Oprichter Weesie: “Wij pretenderen geen journalistiek medium te zijn. We lachen het nieuws uit.”
|
Citaat:
|
krijgen we misschien EINDELIJK te weten of Peter R de Vries gelijk heeft...
|
Alsof we daar op zitten te wachten
|
Tja daar heb je een punt.
|
Hij mag dicht hoor
|
Jullie kunnen ook gewoon ophouden met posten :) Misschien komt er nog wel meer over deze zaak.
|
Citaat:
|
precies
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:03. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.