![]() |
[N&A] Spoed: Europese verkiezingen
De Europese verkiezingen komen er aan (4 juni) en een aantal van ons mag stemmen. Ik zou graag een subforum willen zien in N&A. Het is een beetje kortdag, vandaag mijn spoed-oproep. :)
Ik had gedacht om een aantal stellingen in de groep te gooien van partijen (daarbij moet de partij vermeld worden). Bv (willekeurig wat stellingen aangehaald): GL: "Bescherming van auteursrecht dreigt door te slaan. De creatieve sector is gebaat bij een Europese politiek die artistieke uitingen sneller in het publiek domein brengt." CDA: "De Europese Unie staat voor de eigentijdse taak haar identiteit te vertalen in een herkenbare cultuur en normen. Soms moeten wij ons weren tegen invloeden van buiten, want onze waarden kunnen en mogen niet ter discussie staan. Soms is juist een dialoog met andere culturen van waarde. Door de globalisering bewandelen wij nieuwe wegen, maar het CDA doet dit vanuit vaste waarden! " PvdA:"Europa is in de ogen van velen elders in de wereld een redelijk alternatief voor de grootmachten. Men ervaart Europa als minder machtsbelust, als een belangengemeenschap die op een niet-bedreigende manier waarden uitdraagt, die men zelf ook zou willen nastreven. De keerzijde daarvan is dat men denkt de Europese Unie gemakkelijk en zonder consequenties uiteen te kunnen spelen. Dat is gemeengoed geworden: de Verenigde Staten doen het, net als Rusland, Servië, Israël en Soedan." PVV: "Een politieke superstaat, daar zit niemand op te wachten. Nog meer bureaucraten, nog meer regels, nog meer belastingen. Economische samenwerking, prima! Samenwerking op andere terreinen kan desgewenst in aparte verdragen buiten de EU om." ik wil wel helpen om dat subforum vol te pompen met stellingen. :) |
Beetje laat?
|
Ik denk dat het daar nu te laat voor is. Daarnaast is N&A niet zo druk bezocht door posters en is het stemmingstopic na een aantal weken nog niet vol. Het lijkt me niet nuttig.
|
Jammer hoor, maar kan ik dan wel gewoon wat stellingen opwerpen in zn algemeenheid op het forum daar?
|
sure, go your corridor in the "european elections" topic.
|
als je dat bij de volgende verkiezingen nu een paar weken eerder vraagt.
Is wel leuk, krijg je vast disscussie's van. |
Je kunt toch gewoon een topic openen en daar wat stellingen in gooien.
|
Citaat:
@Wammus, ik heb de stellingen al in het algemene EP topic gepleurd. |
Het is natuurlijk wel een goede suggestie voor de volgende verkiezingen. Alleen moeten we er dan wel aan denken :p
|
Yup :)
Op 3 maart 2010 zijn in heel Nederland gemeenteraadsverkiezingen. |
als je het dan 2 april aankondigt
|
Dan nog heb ik het idee dat er niet zo veel over te zeggen is dat er echt een heel subforum over kan gaan...
|
Naja, voor tweede kamer verkiezingen straks zou het best een leuk idee zijn om eens te proberen. Maar ook omdat dat eigenlijk verkiezingen zijn die veel meer leven en er meer leven in de brouwerij is.
|
Ooh, er is veel te zeggen over gemeenteraadsverkiezingen, hoor. Hoewel weinig mensen iets kunnen zeggen over kleine gemeentes met duidelijke lokale problemen, zal dat bij de grote gemeentes toch iets anders liggen. Sowieso overlappen bepaalde problemen zich (bv parkeerruimtes, openbaar vervoer) in voornamelijk de grote steden.
Je zou als voorwaarde kunnen stellen dat men de gemeente erbij moet zetten. Voorbeeld: [Amsterdam] VVD wilt meer parkeerplaatsen in binnenstad [standpunt VVD uitgelegd] daar heeft iedereen wel iets over te zeggen. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:30. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.