Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Studeren (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Psychologie (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1757029)

Laserbeak 02-06-2009 15:59

Psychologie
 
Op de website van de VU staat geschreven:

Citaat:

Moet ik een wiskundetoets doen als ik wil instromen?
Om te worden toegelaten tot de opleiding hoef je geen wiskundetoets te doen. Het is wel goed om te weten dat alle eerstejaarsstudenten Psychologie in september meedoen aan de voortoets Statistiek. Haal je de voortoets niet, dan mag je niet deelnemen aan de practica van het vak Statistiek. Heb je een certificaat van de wiskundecursus van het James Boswell Instituut in Utrecht, dan krijg je vrijstelling voor deze toets. Haal je de toets al eerder, bijvoorbeeld op een van de data in augustus waarop toetsen worden georganiseerd, dan krijg je vrijstelling voor de toets in september. Je kunt je voorbereiden door zelfstudie of door deel te nemen aan de zomercursus wiskunde (3 weken).
Moet ik dan A1 of A2 volgen?
http://www.jbi.uu.nl/
En hoe zwaar is statistiek? Iemand ervaring mee?

Alyssia 02-06-2009 16:22

Ehm, bij Psychologie kunnen alle vwo-profielen worden toegelaten. In de oude tweede fase betekent dat dus dat A1 genoeg is, in de nieuwe tweede fase zou C genoeg zijn.
Ik kan niet zeggen niks zeggen over de zwaarte van statistiek, maar gezien alle soorten wiskunde worden toegelaten, zal het wel niet zó vreselijk moeilijk zijn. Het schijnt wel echt een rotvak te zijn, hoor ik van iedereen om me heen.

Laserbeak 02-06-2009 18:45

Hm, en welk boek zou ik precies moeten kopen om die toets waar men het over heeft te kunnen halen? Zelfstudie moet geen probleem opleveren. Ik heb wel een een syllabus statistiek op HBO niveau maar ik weet niet of dat voldoende is.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.