![]() |
Zomerbaantje zoeken! Help?
empty
|
Ik ben op zoek naar eentje :D
|
Ben op zoek naar een vaste baan. 9 juli heb ik (als het goed is) mijn hbo diploma op zak.
|
Vraag bij de plaatselijke super of ze nog mensen kunnen gebruiken, graaf door huis aan huis krantjes en reageer op elke advertentie die je kunt vinden, bel zelf bedrijven op met 'heej, ik ben die en die en ben op zoek naar een baantje' (al ben je daar laat mee, op de meeste plaatsen hebben ze de vakantieplanning al klaar), vraag bij vrienden/familie of zij nog iemand weten die personeel zoekt. Bla.
Ik zou ook zeggen: stel niet te veel eisen. Ik heb de zomer van mijn examenjaar in de tuinbouw gewerkt en dat werk was klote, maar ik heb er wel een toffe tijd gehad, vanwege mijn bazen en de collega's. Het is maar voor een zomer, verwacht niet dat je het baantje van je leven gaat vinden. |
Ik ben ook druk bezig met iets vinden. Ik heb me ingeschreven bij randstad, daar heb ik vandaag m'n cv heen gedaan nadat ik gebeld was. Verder bij een instelling die mensen regelt voor alle zorgcentra hier, vandaag opgebeld en ze zou me bovenop leggen. Verder bij het ziekenhuis samen met nog honderd anderen geloof ik :/ Oepsie. En dat was het wel weer zo'n beetje en als dat allemaal niet lukt ga ik voor een hongerloontje in de supermarkt werken ofzo.
Tip, vooral veel initiatief tonen. Dus heb je na een week nog niets gehoord gewoon opbellen en vragen van hoe zit dat nou (iets beleefder) En ik dacht ook dat ik op tijd was, maar je bent echt vrij laat. Oepsie |
Schijnt dat de meeste vacatures voor bijbaantjes gewoon in het raam hangen bij winkels e.d. Goed opletten als je over straat loopt in een winkelcentrum of je papiertjes ziet hangen bij de deuren. Vaak wordt er wel personeel gezocht.
|
Ga opzoek in het buitenland! Ben ik zelf ook mee bezig
|
Ja, of als receptionist of in de horeca. Het punt is dat ookal ga je niet op vakantie, je wel in het buitenland zit.
|
Fruitplukker shebben ze altijd nog wel nodig. Prettige is dat je vaak per bakje of tree betaald krijgt, dus als je hard doorwerkt kun je flink geld verdienen. En als je het kut vind ben je zo weer weg (Y)
|
De Mac zoekt vaak nog mensen
|
ik zeg AH. Werk er al een jaar nu .. nouwjah bijna dan (A)
|
Sinds vrijdag heb ik er een bij de mac en ga na de vakantie wss doorwerken:D
|
Werken bij de Mac lijkt me echt waardeloos.
Ik ben de hele zomer weg dus dan kan ik ook niet werken, ik probeer een baantje te zoeken voor na de zomervakantie. |
Bleh, ik dacht dat ik vroeg genoeg begonnen was met zoeken... Maar nee hoor overal hebben ze al iemand maar laten dat niet aan mij weten. Dus ik ben nog druk aan het zoeken, het probleem is dat ik werken in de mac toch wel zo vreselijk vind :/
|
Zo erg lijkt me dat niet hoor.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:14. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.