![]() |
kunstvak
hoi ik heb een probleempje morgen moet ik mijn ingevulde werkboek van Bv(beter bekend als ckv) inleveren maar die ben ik kwijt het gaat om het boek:
ziender ogen kunst module 12 "het kwaad"(werkboek dus die ben ik kwijt maar weet iemand hoe ik mijn probleem op kan lossen. (misschien heeft iemand de opgaven en wil zo vriendelijk zijn om ze even uit te typen) (resgeer niet met als oplossing zoek je werkboek want dat heb ik al gedaan) |
hmm ga jij balen als ik nu zeg dat ik die begin dit jaar heb weg gedaan?
|
ja inderdaad nog meer opties...
|
http://www.scholieren.com/werkstukken/35087
http://www.scholieren.com/werkstukken/30707 ?? geen idee of Hoofdstuk hetzelfde is als module in deze. |
je zou een klasgenootje kunnen bellen om te vragen of zij voor jouw de opdrachten willen scannen en dan over de mail sturen, of je ouders morgen een briefje laten schrijven.
sorry beteren ideeën heb ik niet |
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:51. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.