Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   ARTistiek (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Zelfgemaakt animatie filmpje met Morph (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1763611)

Yason 14-07-2009 12:29

Zelfgemaakt animatie filmpje met Morph
 
Morph komt er achter dat mobiel bellen ook nadelen heeft.:D

http://www.youtube.com/watch?v=jYef1i1wxQI
http://i3.ytimg.com/vi/jYef1i1wxQI/default.jpg

Opbouwende kritiek is welkom,:eek:
Grtz Yason

Sherlock 14-07-2009 15:00

Probeer het licht in je kamer ongeveer gelijk te houden want het stoort redelijk voorderest geluid loopt niet lekker synchroon en het praten word een beetje afgekapt

N00dles 14-07-2009 16:07

- Licht is niet synchroon, doe nabewerking tijdens je montage (After Effects ofzo) of let gewoon goed op je setbelichting.
- Er kunnen wel wat meer tussenframes in, het is nogal houterig en traag. Kost mischien meer werk maar dan komt het overtuigender over.
- Geluidseffecten zijn irritant.
- Stemmen zijn slecht ingesproken en amper verstaanbaar. Microfoongeluiden zijn ook storend.
- Probeer bij de bewegingen meer gebruik te maken van 'anticipation'. De hamerbeweging is heel lineair en mist een uithaal (en dus kracht). Ik raad je aan om The Animator's Survival Kit van Richard Williams eens te lezen.

Yason 14-07-2009 16:23

@JasperJD & @Noodles:

Jullie hebben blijkbaar genoten van het filmpje, bedankt voor het commentaar!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.