![]() |
Uitgaan!
Hoevaak ga je uit? en waar ga je dan naartoe? laat het ons weten!*O*
Ik ga Vooral naar De Linde 1 keer per maand fzo en kroegen!:D |
Niet vaak, ik vind het veel leuker om bij iemand thuis op de bank te hangen met veel vrienden, stomme films te kijken of kaart- of bordspelletjes te spelen met een drankje erbij.
En als ik uit ga, dan is het vaak de Boothill in Utrecht of naar (metal/rock)gigs in het buurtcentrum hier. |
in nederland meestal in amsterdam the pirates of the buldog
in suriname toch wel margarita ,zsazsazsu en havana lounge |
Ik ga nooit uit, ik zie er het nut niet van in. Gezellig kun je het ook hebben zonder alcohol en met vriendin of vriendje een avond thuis hangen met een filmpje is dan ook hartstikke gezellig.
|
Citaat:
|
heerlijk uitgaan met een groepje vrienden! (A)
Meestal ga ik naar Escape in Amsterdam of de Bobs. Echt leuk om gek te doen als toch niemand je kent :p |
Citaat:
|
Ik ga ook nooit uit. Ik hou van dansen, maar niet van rondspringen en mijn billen tegen vreemden aanwrijven onder het genot van gedreun tegen mijn trommelvliezen. Ik dans graag echte dansen met bestaande pasjes op echte muziek. Mijn favorieten zijn de wals en het menuet, maar ik zou heel graag de charleston leren. Zodra ik een accomodatie vind voor dat soort uitgaan, ga ik uit. :cool:
|
Citaat:
|
Ik ga heel af en toe uit als ik zin heb, voor de rest is het allemaal 21+ geworden? :)
|
Citaat:
|
Ik ga wel eens uit =) Meestal 1-2 keer per maand, aangezien Zaterdag (onze uitgaansavond) veel te volgepland zit bij mij en ik 's avonds geen puf heb om uit te gaan :-P
|
Vrijdag begint de introductietijd van de WUR weer :D
|
Ik ga nooit uit ..ik ben 15..ik mag het niet.. en ick ben het ckr NIET van plan ;)
|
Citaat:
|
ik ga 2x in de maand naar tenage partys. das egt lol@discotheek takens en podium(bekent??)
zo ja zeg ff |
Aan discotheken of kroegen enz doe ik niet, nouja heel soms (een keer per jaar) met iemand mee. Bioscoop of uit eten vind ik wel altijd onwijs gezellig en dat doe ik gemiddeld een keer per maand ofzo.
Het weekeind bracht ik altijd door met m'n vriend, maar het is sinds een paar dagen uit dus nog geen idee wat ik nu ga doen. |
ik ging eerst naar teenage party's maar ze zijn wel saai geworden, nu ga ik altijd uit in enschede of hengelo, lekker ouwehoeren:P
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:42. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.