![]() |
Systeemcheck, nieuwe pc.
Hey hallo,
Ik sta op het punt een nieuw systeem te bestellen, ik wil er op gaan gamen, internetten en virtualiseren met VMWare2. Het systeem is als volgt: Code:
Phenom II X4 945 (4x 3000 MHz) AM3 Mijn vraag is in het kort of ik een verstandige selectie heb gemaakt en of er nog incompatibilities in zitten. Zo heb ik zelf twijfels bij de sterkte van de voeding die ik heb gekozen. En of ik toch niet voor DDR3 geheugen en moederbord moet gaan. Alvast bedankt. |
Die voeding lijkt me prima (mits OCZ natuurlijk fatsoenlijke voedingen maakt, dat weet ik eigenlijk niet), 400W moet genoeg zijn!
|
Ik zou toch voor de versie met 100W meer gaan. Scheelt iets meer dan een tientje!
|
ik zou ook wel ietsje meer nemen, dan zit hij denk ik iets meer op de "sweetspot" van efficiëntie.
verder ziet het er goed uit! |
Of je nou 400 of 500W neemt maakt niet uit. Die 400W zal het prima trekken, enkel je energierekening zal stijgen wanneer je die 500W neemt. Beide voedingen zijn namelijk even efficiënt.
Daarnaast zou ik op dit moment nog geen DDR3 nemen, dat is niet echt noodzakelijk voor het platform waar jij gebruik van wilt maken. Koop je een Core i7 dan is het nog weer een ander verhaal, maar de AMD's doen het prima met DDR2. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:27. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.