![]() |
Handschrift
Wat voor handschrift heb je? Schrijf je (voor anderen) onleesbaar, of juist heel duidelijk? Maken anderen weleens opmerkingen over je handschrift? Schrijf je bepaalde letters/cijfers anders dan de meeste mensen? Vertel over je handschrift en post zo mogelijk een handgeschreven stukje. *o*
edit: mijn stukje komt later, de scanner is dood :O |
ik schrijf volledig in blokletters. al mijn letters zijn in principe hoofdletters, maar daar waar daadwerkelijk een hoofdletter vereist zou zijn, maak ik de letter gewoon groter.
het is dus zeer goed leesbaar, wat ook vereist is voor mijn werk; als iemand mijn berekeningen of toelichtingen verkeerd leest kan er aardig wat mis gaan :) |
Ik schrijf (serieus) heel schuin en krullerig en vrij smal, met vulpen. Sommige mensen vinden het prachtig, anderen kunnen het niet lezen. Ik ben er zelf blij mee omdat ik het heel mooi vind staan als ik een tekst heb geschreven:)
|
|
Ik heb toevallig een keer iets voor een forumer geschreven :p Ik zal het even uploaden.
|
|
Je schrijft ongeveer net zoals een vriendin van mij :D (Y).
|
haha grappig :cool:
|
het lijkt wel alsof allerlei meisjes het voor elkaar krijgen om een soort gelijk handschrift te krijgen, met van die malle ronde letters. Hoe kan dat?
|
|
ik kan het laatste woord niet lezen
|
omdat
|
Lennart, je hebt een gaaf handschrift (y).
|
ik denk niet dat mijn webcam dit aan kan
|
Citaat:
|
really?
|
http://i188.photobucket.com/albums/z...20090910_2.jpg
http://i188.photobucket.com/albums/z...20090910_4.jpg ik schrijf te klein om het scherp op de webcam te krijgen |
Citaat:
|
Mijn handschrift is heel onregelmatig en past zich aan aan mijn humeur, het onderwerp, de mensen met wie ik omga en wat ik recent allemaal gedaan heb. Zo ziet het eruit na een dag haken, zingen en borduren; met heel veel krullen aan de letters en een beetje danserig. Soms heb ik bijna geen stokjes.
http://img197.imageshack.us/img197/6304/handgrift.jpg |
Ik kan wel aardig netjes schrijven, maar meestal schrijf ik rommelig en onrustig. Maar zo ben ik zelf ook dus daar zal het wel door komen.
|
|
|
Oh wat gaaf :D
|
lol, ik zie wel dat het door dezelfde persoon is geschreven ofzo :D (Y)
|
Dit soort topics zijn altijd zo confronterend. :(
Meisjes hebben bijna altijd wel een mooi handschrift, dat zie je in dit topic ook wel terug. |
Haha jij hebt het handschrift van een 9-jarige :P
Dat van mij is dat van een chaoot. Maar niks scanbaar hier! Misschien als ik bij mijn oudersben. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Hoewel het minder lelijk is dan die van de gemiddelde jongen, heb ik best wel nog zo'n basisschool handschrift. |
Citaat:
|
Dat was tegen DP he :P
En in Belgie leer je sowieso veel mooier schrijven eigenlijk. |
Ik schrijf netjes. Als ik supersnel schrijf is het niet heel netjes maar nog wel steeds leesbaar. Tijdens hoorcolleges kijkt men altijd bij mij omdat ik snel kan schrijven en zij de zin niet bij kunnen houden. Wat weleens irritant is, want soms vragen ze wat en dan ben ik de zin kwijt.:p
Oh en ik kan ook redelijk met links schrijven, beter dan bijv mijn broertje en hij is linkshandig. (Maarten schrijft heel netjes). |
Citaat:
|
Citaat:
|
Bolle letters zijn tenminste leesbaar.
|
Citaat:
Citaat:
maar wel streng verbeterd :| |
nee dat is wat je gewend ben lijkt me. Ik heb ontzettend moeite met het lezen van bolle letters.
|
wij hadden ook een schoonschrijfschrift!
|
Citaat:
|
Aan elkaar schrijven is onduidelijk.(n)
|
Ik schreef voorheen best slordig, maar ik heb een hele lange tijd een supergoede vriendschap gehad. Het gekke is, dat ik nou bijna hetzelfde handschrift heb als die vriend van me. Dom hè? :P Ik heb helaas geen scanner, maar wellicht in de toekomst nog 'n voorbeeldje ;)
|
nou! Ik heb helemaal een gedichtje voor jullie geschreven en niemand zegt iets over mijn handschrift of zo van dankjewel fizzle voor het lieve gedichtje! Ohnee :(;(
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
dit plaatje had ik nog van een tijd geleden. :o
http://i103.photobucket.com/albums/m.../ikleefnog.png deze ook. http://i103.photobucket.com/albums/m...verig3/vet.jpg |
|
Citaat:
ont : Ik heb geen scanner/fototoestel/kabeltje! |
Oh, mijn I en J lijken heel erg op elkaar.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.