![]() |
Forensische wetenschappen of Criminologie?
Hey
Mijn naam is Liz en ik woon in Lokeren, Oost Vlaanderen. Ik zou volgend jaar graag een opleiding volgen rond spoorzoeken en crime solving. Het probleem is dat recht mij niet zo ligt en ik op verschillende sites gelezen heb dat dit veel voorkomt bij criminologie (de enige opleiding in België dat je rond dit onderwerp kunt volgen) :confused: is dit daadwerkelijk zo? Ik zou zelf liever Forensische wetenschappen gaan studeren aan het HvA, maar dit is wel een eindje van mijn deur en om mijn ouders te overtuigen om in het buitenland te gaan studeren (HvA of elders) is 'close to impossible' :'(, tenzij ik een studietoelage kan engageren. :confused: Als iemand aan het HvA, forensische studeert, zou ik het heel erg appreciëren om zijn/haar mening over de school, het lessenrooster of de buurt, mede-leerlingen en leerkrachten te horen. :confused: zouden jullie mij de pros en cons van Crimi en FO kunnen geven? greetz, Liz:D |
--> Studiekeuze
|
Wat je eventueel ook nog zou kunnen doen als je van CSI en die forensische wetenschappen enzo houdt, is een opleiding Chemie of Biologie en Medisch Laboratorium Onderzoek (B&M) te doen. Met B&M maak je eerder kans om later toegelaten te worden tot de recherchekundige master dan criminologie.
Bovendien lijkt het werk van een B&M-er heel veel op een Forensisch oderzoeker. |
Over studietoelage: Als je minstens 30 uur (geloof ik) in Nederland werkt heb je recht op studiefinanciering, zo'n 250 euro in de maand. Zo was het tenminste 4 jaar geleden.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:40. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.