![]() |
Eerst proberen of eerst dumpen
Hee mensen !!
ik heb wel eens een verhaal gehoord van een meisje dat verkering had met een jongen. tegelijke tijd vind ze haar (normale) vriend steeds leuker worden. wat vinden jullie hiervan? lijkt mij best ingewikkeld:D |
Sowieso ga ik nooit eerst proberen. Eerst goed nadenken of ik met mijn vriend verder wil of met iemand anders. Als ik alles op wil geven voor die jongen dan maak ik het uit en ga ik ervoor. Eerst proberen vind ik van twee walletjes eten. Of het een of het anders. Maar niet en en. Als die jongen het waard is weet ik dat ook wel zonder te proberen.
|
"Ik heb wel eens een verhaal gehoord van.."
Jaja! => L&R. |
Je bedoelt dat jij verliefd bent op je beste vriend terwijl je al een relatie hebt?
Dan zou ik eens gaan kijken. Hoe lang heb je al een relatie en hoe lang ken je deze persoon? Hoe lang ken je jouw beste vriend al? Zijn er signalen dat jouw beste vriend hetzelfde voor jou voelt? Heb je het er uberhaupt al met je beste vriend over gehad? Vaak weet je van je beste vriend al hoe die persoon is, omdat jullie lang bevriend zijn. Als hij dan ook nog eens dezelfde gevoelens voor jou heeft, dan kan ik het me heel goed voorstellen als je een pas verkregen relatie daarvoor uitmaakt en voor je beste vriend gaat. Het is allemaal situatie afhankelijk :) |
T is nooit lief om van allebei tegelijk te genieten. Loopt ook vaak niet goed af voor jezelf. Eerst naar je eigen vriend kijken of je die relatie op wil geven en of die nog wel goed zit. Je kan wel meteen achter je gewone vriend aan, maar t gras is echt niet altijd groener aan de andere kant van de berg.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:55. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.