Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   De Kantine (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Hobbylooos (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1781194)

Sanne-1996 21-11-2009 17:40

Hobbylooos
 
Ik ben zo ontzettend hobbyloos :| Wil eigelijk wel es wat anders doen dan alleen school, huiswerk maken, computeren, eten en slapen. Iemand leuke ideeen?

Alvast bedankt! ;)

Barabas 21-11-2009 17:42

even kazet voor zijn:
neuken.

Rivka 21-11-2009 17:43

:D
Ga na waar je goed in bent en wat je leuk vind, en maak daar een hobby van.

Jaeger 21-11-2009 18:16

Ga toch koken.

Pippeloen 21-11-2009 18:34

Citaat:

Barabas schreef: (Bericht 29892574)
Ik vind dat hier na mij alleen nog maar een forumbaas mag reageren, en dat er in die post alleen maar "slotje!" mag staan.

kusjes, mij

Dit is best een prima dk topic hoor, ik denk dat ze alle reacties verwijderen.

dan zal ik maar ontopic : Ik heb zelf ook geen hobby's maar wat ik zie van andere mensen is dat ze dingen gaan doen, zoals sporten, of naar een klimmuur, of winkelen. Dat soort dingen.

Sanne-1996 21-11-2009 18:36

Citaat:

Pippeloen schreef: (Bericht 29892585)
Dit is best een prima dk topic hoor, ik denk dat ze alle reacties verwijderen.

dan zal ik maar ontopic : Ik heb zelf ook geen hobby's maar wat ik zie van andere mensen is dat ze dingen gaan doen, zoals sporten, of naar een klimmuur, of winkelen. Dat soort dingen.

Aah, thanks voor de eerste normale reactie :D Hier kan ik tenminste wat mee ;)

Stefenootje 21-11-2009 19:03

Ga je ontwikkelen op bepaalde gebieden. Ga bijvoorbeeld films kijken die hoog in de IMDB-lijst staan, ontdek nieuwe muziek, ga boeken lezen. Zo ontdek je wat je smaak is en het zijn leuke manieren om de tijd op te vullen.

Uice 21-11-2009 19:14

Leer een muziekinstrument bespelen.

Missy 21-11-2009 20:32

Citaat:

Pippeloen schreef: (Bericht 29892585)
Dit is best een prima dk topic hoor, ik denk dat ze alle reacties verwijderen.

dan zal ik maar ontopic : Ik heb zelf ook geen hobby's maar wat ik zie van andere mensen is dat ze dingen gaan doen, zoals sporten, of naar een klimmuur, of winkelen. Dat soort dingen.

:y

Graag ontopic reageren.

TCO 21-11-2009 20:39

Je kan best iets actief doen, kwestie van voldoende in beweging te zijn.
Leuk én gezond

Tink* 21-11-2009 21:22

Ja wat vind je leuk? Je kan een sport gaan beoefenen, een muziekinstrument leren bespelen of af en toe lekker iets creatiefs gaan doen, een cursus gaan volgen in bv dans/theater.

trophus 21-11-2009 21:22

Als je houd van schrijven/taal/Nederlands:
* Schrijven (boek, korte stukken, sprookjes. Eventueel voor een faculteitsblad / schoolkrant of ander blad, die zoeken altijd enthousiaste schrijvers. EN het staat leuk op je CV)
* Dichten
* Bloggen (ja.... als laatste optie.)
* Lezen (er zijn zoooo veel boeken, zit vast wel iets tussen wat je boeit)

Als je houd van kunst, schilderen, tekenen:
* Tekenen/schilderen (duh) (mogelijke zaken om te doen - stillevens, kunststijlen doorzoeken en kijken wat je wil schilderen, strips, spotprenten)
* Actief musea bezoeken
* Actief kunsthandeltjes bezoeken

Als je houd van sport/beweging/training:
* Joggen, thuistraining inlasten elke dag met gewichten/pushups/situps etc. (is verdikke nog gezond ook)
* Ga op een teamsport (leert er ook nog eens mensen kennen, en t is goed voor je gezondheid. Win/win)
* Ga op een individuele sport
* Kies een team dat je wil aanmoedigen en ga de wedstrijden volgen (ik hou dr zelf niet van maar t schijnt een populaire hobby te zijn om de een of andere reden)

* Verzamelen (zoek iets dat je wilt verzamelen en ga los, t zou ooit nog wat waard kunnen worden ook)
* Televisie series (ik raad het zelf af, maar het is een mogelijkheid om je brein langzaam edoch comfortabel te verdelgen)

Of je kan heel creatief helemaal een eigen hobby bedenken die nog nieeeeemand heeft :o

Rationeel 21-11-2009 21:23

dt

Rationeel 21-11-2009 21:23

origami :o

trophus 21-11-2009 21:29

Ja kan ook gaan nadenken over wat je later wil gaan doen met je leven een een hobby kiezen die daar op aansluit :p

Ik raad net als Tink* cursussen aan, dat kan dan ook gelijk op je CV :p

Barabas 21-11-2009 21:31

Of de rest van je leven laten aansluiten op je hobby.

Rationeel 21-11-2009 21:32

van je werk je hobby maken. of net andersom. allebei is prima (y)

Kazet Nagorra 21-11-2009 21:32

Citaat:

Barabas schreef: (Bericht 29892447)
even kazet voor zijn:
neuken.

Daar is ze misschien een beetje jong voor, dus dan maar tongzoenen op de soos.

trophus 21-11-2009 21:33

Citaat:

Barabas schreef: (Bericht 29893045)
Of de rest van je leven laten aansluiten op je hobby.

Heerlijk determinisme :p

Sanne-1996 21-11-2009 21:34

Bedankt! Ben der nog niet helemaal uit, haha :P maar geeft me zeker wel wat ideeen :D

Rode Panda 22-11-2009 01:10

Zorg dat je in bizarre situaties terecht komt.
Kijken of je een vorm van creativiteit hebt.

Eerst deze vraag:

Wat vindt JIJ leuk?

Barabas 22-11-2009 08:39

spelling vind ik erg leuk :)

Sanne-1996 22-11-2009 09:04

Citaat:

Rode Panda schreef: (Bericht 29893598)

Eerst deze vraag:

Wat vindt JIJ leuk?

Ik vind voetbal wel leuk, maar dat is iets dat ik vooral in de zomer leuk vind, omdat het me anders wat te koud is :P Films en serie's (zoals goeie tijden) vind ik ook erg leuk :D Maar omdat nou de hele dag te doen... :n Ik hou ook wel van zeilen, maar de boot is net het water uit...

Ben wel opzoek naar iets actiefs idd.En verder.... nouja, ik meld het wel als me weer wat te binnen schiet.

Kazet Nagorra 22-11-2009 09:55

Nou, dan ga je toch één of andere sport doen die bijvoorbeeld indoor is zodat je geen last hebt van de kou.

Bijvoorbeeld schaken!

deadlock 22-11-2009 10:15

Citaat:

Kazet Nagorra schreef: (Bericht 29893794)
Nou, dan ga je toch één of andere sport doen die bijvoorbeeld indoor is zodat je geen last hebt van de kou.

Bijvoorbeeld schaken!

En dan een foto van Hans Böhm boven je bed *fapfapfap* ;)

Ik heb als hobby modeltreintjes en grote treintjes en daar lees ik dan veel over en soms ga ik een dagje met de trein met mijn papa.

Een vriendin van mij verveelde zich ook en die is gaan bloemschikken en ze vindt het verschrikkelijk leuk :)

Sarah 22-11-2009 10:59

Als je op voetbal gaat, zorgt de trainer er wel voor dat je het niet koud krijgt tijdens de trainingen hoor :D
(en nee, dat bedoel ik niet op een viezige manier, je wordt gewoon warm van de beweging)

Trophus geeft al veel goede ideeën. Wat je ook nog kunt doen als je creatief bent en bv. van mode houdt, is kleren ontwerpen en als je ontwerp een beetje goed is, het kledingstuk zelf maken (je kunt bv. eerst een cursus patroontekenen volgen).
En muziek niet te vergeten. Als je het geld hebt kun je op les bij de muziekschool, maar als je minder geld hebt kun je ook een tweedehands gitaar kopen en een briefje in de supermarkt ophangen of iemand je de beginselen wil bijbrengen, en het daarna zelf verder leren.

trophus 23-11-2009 00:27

Citaat:

Sarah schreef: (Bericht 29893896)
maar als je minder geld hebt kun je ook een tweedehands gitaar kopen en een briefje in de supermarkt ophangen of iemand je de beginselen wil bijbrengen, en het daarna zelf verder leren.

Ja, en in dat geval is het wellicht ook verstandig om (in ieder geval bij de eerste les) iemand mee te nemen die er ook interesse in heeft... althans als vrouw. De lui die daar briefjes ophangen en beantwoorden soms....
Hangt er al sinds jaar en dag een in een super de boer in Groningen van een man die een schoonmaakster zoekt, maar hij is nudist, en voor haar is kleding ook optioneel..... als je begrijpt wat ik bedoel. (ze halen m volgens mij wel eens weg, maar hij hangt hem dan telkens terug)

fizzle-fluffy 23-11-2009 11:23

JE hoeft natuurlijk niet op een cursus te gaan - je kunt ook een boekje kopen over sieraden maken, een kralendoos en wat dingetjes halen en voor jezelf en vriendinnen gaan kralen rijgen en mooie sieraden maken. Zoiets.
Maar een cursus helpt je natuurlijk om de hobby vol te houden en er verder in te komen.

fizzle-fluffy 23-11-2009 11:27

Oh trouwens, als je een muziekinstrument wil leren kun je ook briefjes ophangen op het plaatselijk conservatorium. Want studenten zijn goedkoper en als je net begint te spelen dan heb je echt wel genoeg aan een derde- of vierdejaars muziekstudent, dan hoef je echt nog geen afgestudeerde. Mag wel, maar het is niet per se nodig (een gitaarstudent kan je ook vertellen dat je je rechterhand voor het aanslaan gebruikt, dat je je vingers niet in het midden maar vlak achter de fretjes moet zetten en dat de volgorde van de snaren e-a-d-g-b-e is. Dat kan ik je zelfs vertellen :D). Bovendien komen er over het algemeen serieuzere reacties dan met eenzelfde advertentie in de AH.

Rationeel 23-11-2009 11:43

een aap die graag bananen eet :cool:

fizzle-fluffy 23-11-2009 11:45

Eet alle dagen grote borden erwtensoep :cool:

Sarah 23-11-2009 13:25

Citaat:

trophus schreef: (Bericht 29895795)
Ja, en in dat geval is het wellicht ook verstandig om (in ieder geval bij de eerste les) iemand mee te nemen die er ook interesse in heeft... althans als vrouw. De lui die daar briefjes ophangen en beantwoorden soms....
Hangt er al sinds jaar en dag een in een super de boer in Groningen van een man die een schoonmaakster zoekt, maar hij is nudist, en voor haar is kleding ook optioneel..... als je begrijpt wat ik bedoel. (ze halen m volgens mij wel eens weg, maar hij hangt hem dan telkens terug)

In alle supermarkten in en rond het centrum van Groningen. Maar ik denk niet dat die ene man representatief is voor alle supermarktbriefjesgebruikers :D

Rode Panda 23-11-2009 17:39

Citaat:

Barabas schreef: (Bericht 29893726)
spelling vind ik erg leuk :)

Sorry dat ik dan vaak je leukheidsfactor verpest. :(

CreativeMusic 23-11-2009 18:33

songwriten is onwijs leuk!

Rode Panda 23-11-2009 18:33

Citaat:

CreativeMusic schreef: (Bericht 29898061)
songwriten is onwijs leuk!

CreaticeMusic. :bloos:

CreativeMusic 23-11-2009 18:38

:bloos:


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.