Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   is het raar??? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1786423)

kimietje 02-01-2010 08:08

is het raar???
 
ik denk dat ik verliefd ben op een meisje bij mij in mijn klas,
dat vind ik raar want ik ben zelf een meisje :bloos:
en ik denk dat ze niet op mij is.
Heeft iemand wat tips voor mij

thxs

Dark Phoenix 02-01-2010 10:11

Nee hoor, dat is niet raar. Het maakt het wel wat lastiger voor je, want de kans is natuurlijk iets kleiner dat een meisje ook verliefd is op een ander meisje dan op een andere jongen. In ieder geval, je zou eens kunnen proberen uit te vinden hoe ze over jou denkt, of ze ook op meisjes valt, en of ze eens zin heeft om wat met jou te gaan doen. Sterkte in ieder geval.

Pluis 02-01-2010 12:39

seks->l&R

x-spekkie-x 02-01-2010 13:36

Wat voor tips wil je? :)
Ik vind het niet raar dat je verliefd bent op een vrouwelijk klasgenootje. De ene persoon heeft een voorkeur voor mannen, de ander voor vrouwen. Dat is niet raar, dat is gewoon wie je bent!
De kans is helaas klein dat jouw klasgenoot ook verliefd is op jou, omdat er nou eenmaal minder mensen biseksueel of lesbisch zijn dan hetero. Ik denk dat je dus niet zoveel met je gevoelens kan doen. Je kan proberen uit te vinden of ze ook op meisjes valt door wat meer met haar om te gaan en te kijken of ze opmerkingen maakt over op wie ze verliefd is of wie ze leuk vindt.

kimietje 02-01-2010 18:46

oke bedankt :D
maar weten jullie meschien ook hoe ik dat het beste kan doen???
want ik heb echt geen idee
gr Kim

Barabas 02-01-2010 19:23

Doe gewoon gezellig met elkaar, dan merk je na een tijdje vanzelf wel of jullie opeens verder gaan dan gewoon vriendinnendingen.

kimietje 03-01-2010 10:10

oke :D bedankt barabas ik zal het proberen

jjohan 04-01-2010 16:29

of je doet niet zo moeilijk en vraagt het haar gewoon.(y)

timmy007 10-01-2010 22:13

het is niet raar dat je een meisje leuk vind vaak als je het eigenlijk wel maar tog ook niet wil ga je vanzelf weer op jongens vallen maar probeer eerst uit te vinden of zij wel op meisjes valt

Azèche_oud 12-01-2010 14:34

Het is niet raar om op meisjes te vallen. En het zorgt er ook niet voor dat de kans dat het wederzijds is nul is! Ik ken heel veel verhalen van holebiseksuelen die al verliefd op elkaar waren zonder de geaardheid van de ander te weten!
http://www.outhetboek.nl/home/1
www.expreszo.nl
www.comingout.nl
Alles is mogelijk ;) Succes ermee!

Azèche_oud 12-01-2010 14:35

Oh, en je kan me altijd een berichtje sturen, ik ben ervaringsdeskundige :')


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.