![]() |
iconografisch schema
Hallo mensen,
ben al een tijdje van de middelbare school en KCV af, maar ik ben nu op de kunstacademie bezig met Ovidius-Metarmorphosen onderzoek en de kunst die aan de hand daarvan is gemaakt. Ik heb hiervoor een iconografisch schema nodig, maar die heb ik niet meer :( Zou een lieve KCV/latijn leerling mij een exemplaartje kunnen mailen? Mail adres is te vinden onder contact. Heel erg bedankt! |
Wat voor schema bedoel je precies? Ik heb zowel Latijn als KCV (gehad), maar heb hier nooit van gehoord?
|
Hey, het is een schema wat ik ooit heb gekregen bij KCV, waar symbolen op staan die in grieks/romeinse kunst terugkomt, zoals er een dolfijn op een beeld van Julius Ceasar staat en dan staat die symbool voor zoiets als vruchtbaarheid, maar in combinatie met andere symbolen heeft weer een andere betekenis. Heel schema. Iemand?
|
Aha. Zoiets moet ik nog wel hebben, maar niet op deze pc. Ik heb ooit in Excel een overzicht gezet zodat ik voor mezelf kon zien welke god welke symbolen en attributen bij zich had. Weet alleen niet of ik hem misschien tussentijds heb verwijderd oid.
|
oke naja het werkstuk is onderhand al ingeleverd, dus het is al opgelost. Iig bedankt ;)
|
Aha mooi. ;) Ben wel benieuwd naar wat je hebt.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:03. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.