![]() |
leukste opdracht ooit (voor creatief vak)
Bij ons was dat, dat we een SMART (of mag ik geen reclame maken?) moesten beschilderen voor tekenen havo 4. De leraar van wie de auto was had tweede handse platen gekocht en rijdt er nu nog wel eens mee! Das echt supergaaf om dan die auto tegen te komen, dan kun je zeggen, ach die auto heb ik beschilderd. En hij is ook echt mooi geworden!
|
je mag wel reclame maken hoor :)
mijnes weet ik eigelijk niet meer :confused: |
leukste was..... uhmm ffkes denke, het waren der zoooveel dus uhmmm, de leukste opdracht vond ik haha ja, het ontwerpen van de voorkant van de schoolkrant, mocht ik doen :) vonnik leukste opdracht ooit :)
|
Bij ons op school waren ze niet zo creatief :)
Ik heb wel zelf voor ckv een opdracht verzonnen: dingen fotograferen die voor mij echt Enschedees zijn. Was erg leuk, aangezien ik met mooi weer (erg wonderlijk, want het was al eind herfst) rustig door Enschede ben gefietst. Daarna een websiteje van gebrouwen en wat onzinteksten erbij gemaakt. En m'n leraren waren helemaal onder de indruk :D |
Nederlands Opstel telt zeker niet?
dan moet ik heeel diep nadenekn Hamlet uitvoeren voor drama... maar dat was niet echt een opdracht... naar het theater en dan de acteurs interviewen EDIT: dit was tampert :o |
Foto's maken van typische Bergse allerdaagse dingen, die je als je hier woont helemaal niet opvallen, de toeristische dingetjes zeg maar. Vond ik erg leuk, omdat ik op een hele drukke dag in het centrum foto's aan het maken was van de vreemdste dingen: putdeksels en lantaarnpalen tot standbeelden en een parkeerautomaat.
|
Vroeger werd er nog onderscheid gemaakt tussen Handwerken, Handenarbeid en Tekenen (nu zit alles in én vak). Van handwerken weet ik het niet meer (naald en draad was niet mijn sterkste vaK), met Tekenen heb ik een heel stripverhaal gemaakt over de planeet Bastor (met hondachtige bewoners).
Het meest trots was ik op mijn zelf ontworpen lamp van Handenarbeid, in fel blauw en gele kleuren. Heb ook eens geprobeerd een vliegtuigje te solderen, maar dat as een rampzalig verlon project (solderen kan ik ook echt niet). Sebas. |
een ets maken van 1 bij 1.5 meter :p
was wel cewl opzich maar dat was geen opdracht voor de hele klas ofzo maar een speciaal project bij ons op school |
alle crea opdrachten zijn gaaf :D
|
Citaat:
|
is drama ook een cratief vak?? zoja, dan was mijn leukste opdracht ooit dat we steeds bij de ander zijn of haar droom binnen wandelen, dat was echt heel kewl... voor tekenen waren onze opdrachten nooit zo fantastisch. had echt veel beter gekunt. echt van die flauwe opdrachten. doe mij maar wat meer expressie. lekker je eigen gang gaan....
|
Citaat:
|
Het practische eindexamen van handenarbeid vond ik echt kei super leuk :) Ik koos 'alleen een ready-made is ook niet alles' als opdracht. Ik heb een hele mooie oude paspop beschildert met blauw en groen tinten, een beetje camouflageachtig. ik heb een knalroze jurkje gemaakt; heel kort, wijd en met een hoepel erin, en op haar hoofd een soort blauwe pruik van een meter (van pur-schuim) bovenop zat een blauw lampje, dat uiteraard ook aankan. nu staat ze op mn kamer :) het was leuk om te bedenken en om aan te werken en omdat er 6 verschillende opdrachten waren waar je ook nog eens heeeel veel kanten mee opkon, was iedereen met heel verschillende dingen bezig.
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:07. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.