![]() |
HVA of INholland???
Hallo allemaal
Ik ben Linda, 19 jaar, werk momenteel bij een kinderdagverblijf en heb mijn Pedagogisch Werk niveau 4 diploma vorig schoojaar behaald. Ik wil heel graag HBO gaan doen, maar op welke school! Ik twijfel tussen de opleidingen 1:Maatschappelijk Werk en Dienstverlening & 2: Pedagogiek. Maar die keuze lukt me wel om zelf te maken. Alleen nu twijfel ik heel erg of ik nou HVA moet kiezen, of INholland... Sja je hoort dat HVA beter op je CV staat... maar INholland trekt me toch ook wel erg. Wie kan mij helpen? Zijn er hier meerdere mensen die een van deze 2 opledidingen op een van deze 2 scholen volgd? Kan iemand mij een advies geven? Alvast bedankt! |
INHolland heeft een ZEER chaotische administratie, en dat is bij alle vestigingen zo. Voorbeeld is een kennis die haar boekenlijst pas een week ofzo voor de eerste lesdag kreeg, en dan ook nog eens de verkeerde. Bovendien had ze veel spullen zoals een studentenkaart pas heel laat.
Ze was overigens op tijd met inschrijven. |
HvA vind ik ook niet bepaald top.. Heb daar een tijdje op gezeten en vond de organisatie maar heel slecht.
Maarja ik denk dat elke HBO wel slecht scoort als het om de organisatie gaat, de een alleen iets minder als de ander. |
Ligt ook veel aan de student zelf hoor. Dat INHOLLAND slecht op je CV staat is echt onzin, daar kijken werkgevers echt niet naar. INHOLLAND biedt altijd nog geaccrediteerde opleidingen aan, dus zo slecht is het niet.
|
iedereen die ik hoor over INHOLLAND is er ontevreden over, zelfs mensen die eerst zeiden dat al die kritiek wel mee zou vallen. Een meid heeft doordat de school chaotisch en onproffesioneel was gewoon een jaar langer over haar opleiding gedaan door cijfers die niet op tijd gemeld werden en vervolgens herkansingen die niet gemeld werden.
ik zou voor HVA gaan. |
Sowieso HvA.. nooit naar INholland gaan.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.