![]() |
Cocktails 2010
Dames en heren, de zomer komt er weer aan.
Het **** weer beginnen we allemaal zat te worden, lijkt me zo. En bij zomer hoort goed weer. En bij goed weer hoort goede avonden En bij goede avonden en zomer hoort COCKTAILS Dus, geef allemaal jullie favoriete recepten op zou ik zeggen, want ik wil ze allemaal proeven:D Ik trap af met met een echte partycocktail: Wodka Red Bull - Longdrink of cocktailglas - 2 of 3 ijsklontjes - 30 ml wodka, welke kleur je maar wilt. Doe mij maar geel! - Afgieten met Red Bull (y) |
Oeh, dit ga ik volgen, want één van mijn doelen is om 10 verschillende cocktails te proberen. ;)
|
Red Bull, bah.
Mijn laatste cocktail heette geloof ik Stormy girl, op het jeneverfestival. Ik weet alleen dat het jonge jenever en karamelsiroop was, met veel ijs. Ik zal mijn receptenboek er eens bij halen. |
Bier
|
Nog eentje dan maar?
Pineapple Bounty 15 milliliter malibu, 15 milliliter wodka, 10 milliliter grand marnier en 75 milliliter ananassap. En om het lekker fris te houden, gooi je er nog een paar ijsblokjes bij :D Citaat:
|
Ik had een tijdje geleden een cocktail met verse passievrucht die echt verschrikkelijk lekker was. Weet alleen niet meer wat er in zat :o
|
ik was laatst met vier vriendinnen in Arc in Amsterdam en daar hebben ze super lekkere cocktails. Het punt was alleen dat het op de reguliersdwarsstraat was en daardoor dacht iedereen dat wij lesbisch waren. Erg leuke avond gehad.
|
Ik vind een Mai Thai altijd lekker.
|
Valt me op dat niemand Mojito heeft gezegd? ik vind die dingen heerlijk, maja drink ze stiekem wel meestal gewoon van Bacardi =)
- 5 centiliter witte rum (Havana Club) - 1 of 2 limoenen - 3 theelepels rietsuiker - sodawater - ijsblokjes |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:15. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.