![]() |
hoe zet je iets achter de = ? ( Goniometrie)
1 Bijlage(n)
.
|
???? bg?
|
ja foutje
|
als je iets naar de andere kant van de = wil zetten moet je een positief getal naar een negatief getal veranderen en een negatief getal naar een positieve.
bijvoorbeeld: 6x+3=10x 6x-10x= -3 |
.
|
Ik snap je vraag niet...
Heb je er getallen bij? |
.
|
En wat is precies te vraag dan?
Want dat kan ik het miss wel uitleggen |
ok even kijken.
ik zeg alleen maar snel, haal die 1 naar links, en maak de rechter 0. Ik weet niet, en ik gok maar wat, maar misschien snap je het zo wel |
Snap dr nog geen bal van:P
Wil je nou AC^2 vrijmaken? Of dat hele zootje op nul herleiden?? |
Citaat:
stel je hebt 6x=10x-3 dan moet je van het rechter- en het linkerlid hetzelfde aftrekken, en krijg je dus 6x-10x=-3 |
Je moet andersom te werk gaan. Ga uit van de stelling van Pythagoras en toon vervolgens met behulp van de definitie van de sinus en de cosinus aan dat sin²α+cos²α = 1.
|
Citaat:
'Slechtintalen', ik stel voor dat je eerst eens begrijpelijke posts gaat schrijven alvorens je geholpen denkt te kunnen worden. Neem de som eens letter voor letter over. Je tweede post maakt het bijna alleen maar ingewikkelder. "Je moet bewijzen dat het zo is." Dat wát zo is? Wat ik uit je eerste post opmaak, is dat je (ABkwadraat + BCkwadraat) : ACkwadraat = 1 hebt, en daar ABkwadraat + BCkwadraat = ACkwadraat van wilt maken. Ik begrijp al niet waarom je het wilt (ik heb niet meegekregen wat precies de opdracht is, immers), maar ik begrijp ook niet waarom je wilt weten 'hoe je het doet', aangezien je het begin- en eindproduct hébt. Dan lijkt het me dat je prima weet hoe het moet. |
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:16. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.