Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Maken ze me expres jaloers, of is het echt zo? En wat zouden jullie doen? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1794755)

Niem Anno Niem 08-03-2010 20:27

Maken ze me expres jaloers, of is het echt zo? En wat zouden jullie doen?
 
Bedankt in elk gevall..

Cherry Springs 08-03-2010 20:33

Ik denk dat het heel waarschijnlijk is dat als jij al 5 maanden weet dat ze je leuk vindt en niets onderneemt, zij niet alle andere jongens vermijdt tot jij eindelijk besluit wat te gaan doen. Als ze zegt met andere jongens om te gaan dan is dat gewoon zo, ga daar maar van uit.
Ik vind dat je gewoon een move op dat meisje moet maken. Je vindt haar blijkbaar erg leuk en zij ziet jou dus ook nog wel zitten. Probeer het gewoon, samen naar een feestje of uitgaan, meenemen naar de film, die dingen. Als je het niet probeert zul je het nooit weten!

Dott 08-03-2010 21:14

ik snap echt geen zak van je verhaal, sorry

Syori 08-03-2010 21:28

@Dott: Basically heeft hij hier verteld dat hij een meisje leuk vindt, dat zij hem ook leuk vindt/vond, maar dat hij dit al maanden weet zonder er iets mee te hebben gedaan. En nu vindt hij het vreemd dat ze interesse toont in andere jongens, in plaats van te zitten wachten tot de TS eindelijk the guts heeft om actie te ondernemen.

Oh, en hij denkt dat dit een deel van haar masterplan is om hem jaloers te maken. Dat lijkt mij overigens niet het geval.

D-gast 08-03-2010 21:33

'Oh, en hij denkt dat dit een deel van haar masterplan is om hem jaloers te maken.'

zit ze bij de maffia?:P

Lente 08-03-2010 21:35

alles kan, maar waarom doe je niks als je haar leuk vindt en je weet dat ze jou ook leuk vindt?

Dott 08-03-2010 21:52

Dank u voor de vertaling.
En ik denk ook van niet..

x-spekkie-x 09-03-2010 06:22

Een topic zonder openingspost is waardeloos. Slotje.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.