Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Studeren (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Filosofie/Maw (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1795956)

Eadlyn 18-03-2010 19:44

Filosofie/Maw
 
Op dit moment doe ik HAVO, profiel E&M met AK en M&O.
Volgend jaar wil ik VWO doen, alweer profiel E&M met AK en dan moet ik nog een keuzevak kiezen. Aangezien ik echt een hekel heb aan M&O, wil ik dat niet meer kiezen. Scheikunde/Natuurkunde/Biologie vallen af, ben ik vreselijk slecht in. Frans heb ik nooit gehad. Duits heb ik al in het gemeenschappelijk deel. Tekenen kan, maar is 500x zo niks. Dan blijven dus Spaans (elementair), maatschappijwetenschappen en filosofie over. Spaans wordt het hem niet.

Dus ik twijfel tussen maatschappijwetenschappen en filosofie. Wat zouden jullie kiezen? Ik wil trouwens hierna notarieel recht doen, dus weet niet welk vak beste aansluit zeg maar.

Tips/ervaringen zijn welkom.

Micromensje 19-03-2010 07:23

Ik zou in dat geval maatschappijwetenschappen kiezen. Dat ligt naar mijn idee dichter bij wat je wilt dan filosofie. Hoewel het allebei redelijk aansluit.

Smile! 21-03-2010 10:04

Ik volg maatschappijwetenschappen.ik had er veel van verwacht maar het is een herhaling en een (beetje) verdieping op onderwerpen die je bij maatschappijleer al hebt gehad: massamedia, politiek en bestuur(hoe verkiezingen werken en wie welke talen heeft), ciminaliteit en rechtstaat (criminaliteit, welke soorten, welke straffen, etc).

Ik vond criminaliteit t boeiendst omdat ik dat nog nooit eerder gehad heb en de andere 2 wel. Dat was n enorme tegenvaller vond ik.
Misschien dat je nu je keus beter kunt maken, nu je weet wat voor onderwerpen het zijn..?

Groetjes Smile!

Tietie 06-04-2010 11:10

als je iets in de richting van het recht wil gaan doen moet je sowieso maatschappijwetenschappen kiezen. dat wordt bij veel rechtenstudies zelfs aangeraden. ik volg zowel filosofie als maatschappijwetenschappen en geloof me, filosofie heeft weinig met recht te maken zoals dat onderwezen wordt op de universiteit.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.