![]() |
Opstaan om te plassen
Ik heb de hele afgelopen week voordat mijn wekker ging (verschilt van een half uur voor de wekker tot gewoon een uur of 4 's nachts) op moeten staan omdat ik moest plassen. Ik heb de hele tijd vanaf een uur of twee voor ik ging slapen niks meer gedronken en hoef normaal nooit zo vaak op te staan. Ik ga ook gewoon steeds naar de wc voor ik ga slapen. Weet iemand hoe het kan komen dat ik steeds vroeg op moet staan, en hoe ik het tegen kan gaan met name? :)
|
Drink je tegenwoordig misschien meer koffie of frisdrank?
|
Ik heb er ook last van, maar alleen op kamers omdat mijn wc daar praktisch op dezelfde kamer is! Als ik thuisthuis ben word ik er niet wakker van, want dan is de wc een trap van me verwijderd. Heb jij misschien ook zoiets? Lukt het om het te negeren? Want daardoor krijg ik er wel minder last van, als ik het een paar keer genegeerd heb... :D maar echt fijn is dat niet natuurlijk!
|
Ik heb ook hele periodes waarin ik 's nachts op moet om te plassen, en dan weer niet. Rondom de menstruatie als ik het vastgehouden vocht uitplas heb ik dat vaker, en ook als ik overdag lang heb moeten staan plas ik 's nachts vaker.
koffie en alcohol zijn ook vochtafdrijvend, dus ook dat valt te mijden 's avonds voor het slapengaan. |
Ik drink geen koffie en frisdrank ook niet veel. Alcohol ook niet doordeweeks. Negeren zou misschien wel lukken maar dan kan ik niet meer in slaap vallen. Het zou gewoon een gekke periode kunnen zijn, kan het door stress ofzo komen?
|
Citaat:
Ik heb ook periodes waarin ik 's nachts op moet staan om te plassen, en dan moet ik ook echt, dus negeren is er dan niet bij. Terwijl ik normaal ook aan een stuk door slaap. Ik heb niet het idee dat 't cyclus-gerelateerd is, maar misschien dus wel stress-gerelateerd. |
Dan hou ik het daar maar op, examenweek enzo. Bedankt voor de tips allemaal :)
|
Kan het niet zijn dat je toevallig van iets anders wakker wordt en dan merkt dat je moet plassen waardoor je denkt dat je daarom wakker wordt? Ik moest ook ineens mijn bed uit 's nachts om naar de wc te gaan toen ik in m'n nieuwe huis woonde en toen kwam m'n schoonzusje hiermee en achteraf denk ik dat ik steeds wakker werd als de cv ketel aansloeg.
Verder heb ik het ook vaak als ik ongesteld ben want als ik een tampon in heb die tegen m'n blaas duwt moet ik sowieso vaker plassen. |
Als je zwanger bent moet je volgens mij ook vaker naar de wc....maar het is vrij gemakkelijk om te testen of het daar aan ligt :P
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.