![]() |
Hoevaak Stomen jullie je gezicht ??¿
Ik stoom elke dag mijn gezicht, maar is dat wel gezond ?
|
ja, ik ook elke dag. Als ik met mijn kop boven het fornuis de deksel van de pan met aardappelen haal.
|
Ik heb hier nog nooit van gehoord. Doe 't dan ook nooit.
|
Citaat:
|
ook nog nooit van gehoord
telt warme koffie drinken ook?:p |
Citaat:
|
Je gezicht stomen is op zich niet schadelijk, maar ook niet bijster nuttig. Je krijgt er niet een mooiere huid van dan wanneer je het gewoon met een reinigingsproduct schoonmaakt. Je kan je huid door het water dat van je huid verdampt wel uitdrogen als je het daarna niet insmeert met een creme (een beetje net als wanneer je heel lang in bad zit en zo'n rimpelvelletje krijgt op je vingers)
|
Citaat:
|
Nooit.
|
Ik zou het persoonlijk niet elke dag doen. Je verliest vuil, en je huid wordt er schoner van, daarbij vind ik het een fijne manier om te ontspannen :). Een kleine sauna. Maar men gaat dus ook niet elke dag in de sauna zitten.
Je huid droogt er denk ik mettertijd ook wel van uit. Niet doen dus. Eens per week lijkt me meer dan zat. @pluis, ik zou niet meteen die creme aanbrengen, je poriën staan na het stomen volledig open, om er dan meteen creme in te smeren maakt het eigenlijk alleen maar erger. O ja en naspoelen met koel water is ook wel aan te raden, anders droogt alles gewoon weer lekker op, op je gezicht. |
Ik stoom als ik verkouden ben, om vastzittend snot in mijn neus los te weken. Voor m'n huid doe ik het nooit.
Op zich kan het niet echt kwaad maar je kunt er inderdaad een wat droge huid van krijgen. |
Ik dacht dat stomen goed was voor je luchtwegen, niet per se voor je huid?
|
Citaat:
|
Sinds ik onderwijs heb gehad over de brandwonden die mensen (vooral kinderen) daarvan krijgen heb ik er al helemaal geen behoefte aan. Ik zie ook niet in waarom het nodig zou zijn overgens.
|
Ik stoom niet bewust, maar ik douche wel vrij heet, dus dan z'n m'n gezicht ook wel gestoomd worden, een beetje :P Mwa, ik reinig m'n gezicht gewoon met spul dat daar speciaal voor is en dat werkt prima :)
|
Ik stoom wanneer ik snotverkouden ben, of wanneer ik in de sauna zit.
Verder lijkt het mij het veel te werk om dit dagelijks te doen. |
Citaat:
|
Ik doe het ook hooguit 1x per jaar tegen de verkoudheid die ik heb en verder niks. Veel te veel gedoe, niet prettig en mijn huid ziet er goed genoeg uit met gewone doekjes.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:12. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.