Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Help (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1798245)

D.R 06-04-2010 16:23

Help
 
Ik ben verliefd op een meisje uit me klas. Alleen denk ik toch dat zij gewoon totaal geen interesse heb in mij, ze wilt geen contact of wat dan ook hebben. Ik weet ook dat ze al een oogje heeft op iemand anders uit mijn klas die wel ietsje ouder is. Ik accepteer dat wel maar hoe kan ik hier doorheen komen? Ik kan maar niet over haar heen, ik ben gewoon verliefd op haar, maar tegelijk ook weer niet.

Heeft iemand tips op hoe ik hier doorheen kan komen?

Lisanne 06-04-2010 16:29

Als je twijfelt of je verliefd op iemand bent, ben je eigenlijk al niet meer verliefd, want je bent niet overtuigd van je gevoelens voor haar.

Cherry Springs 09-04-2010 08:03

Niet meer naar haar kijken of aan haar denken. Zodra je aan haar denkt, overstappen op iets anders. Naar andere meisjes kijken. Bedenk eens wat je niet leuk aan haar vindt en dan gaat het wel weer over. Je kunt best zonder haar, dat moet je beseffen en het daarna in de praktijk brengen!

Naimin 09-04-2010 08:21

zoek iemand anders (Y) dan is ze zo uit je gedachten


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.