Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   De Kantine (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Vind je jezelf aantrekkelijk? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1800845)

Missy 29-04-2010 12:30

Vind je jezelf aantrekkelijk?
 
Ben je zelfverzekerd of juist niet? Wat vind je mooi aan jezelf of wat niet? Op welke momenten vind je jezelf aantrekkelijk? Waar ligt dat aan?

Little Phoebe 29-04-2010 12:54

Soms. Ik vind mijn ogen mooi, en mijn haar, als het leuk zit.
Ik vind mezelf aantrekkelijk als ik voor het uitgaan ofzo een tijd voor de spiegel heb gestaan, mijn make up mooi zit, mijn tieten mooi uitkomen in mijn truitje, ik geen vetrol boven mijn broek uit zie komen en als ik hakken aanheb. Met die hakken ben ik later op de avond niet meer zo heel blij :o maar goed.
Ligt er vooral aan omdat ik dan moeite heb gedaan om er mooi uit te zien, en als het dan gelukt is, ben ik trots. En op hakken voel ik me supervrouwelijk en dus supersexy.

Maar op een goede dag ben ik al heel blij met mezelf als mijn haar en/of make up leuk zit, dan heb ik geen hakken oid nodig verder :)

kopmuntkip 29-04-2010 13:08

Ik ben altijd zelfverzekerd. Misschien omdat het gewoon in mijn karakter zit, maar daarnaast is het ook mogelijk dat ik niks op of aan te merken heb aan mijn eigen. Ik zeg niet dat ik perfect ben, maar zeg gewoon dat ik tevreden ben.

Overigens, ligt het aan het weer hoe ik mij voel. Op donkere dagen, ben ik erg vluchtig en lui. Op zonnige dagen voel ik mij gewoon kiplekkerder en ga ook veel meer doen met mijn haar bijv:p

Overigens, vraag ik mij zelf altijd af, voor wie ik het zou moeten doen? voor mijn eigen of voor iemand anders.
Mijn conclusie is ook dat ik het echt voor de buiten wereld doe, want mij boeit eigenlijk het niet hoe iemand over mij oordeelt. ;)

White Trash 29-04-2010 13:20

Ik ben wel redelijk zelfverzekerd maar ik vind mezelf niet super lekker. Ik hoor vaak dat ik mooi haar heb maar daar houdt het wel mee op. Minder blij ben ik met mijn neus en wenkbrauwen en ik vind dat er twee kilo afmoet in verband met de zomer. Ik snoep sowieso nooit maar komende tijd met dit weer meer salades essen. Verder ben ik wel zelfbenoemd metroman want ik heb best wel veel producten en hou van mooie kleren maar iedereen die me ooit heeft gemeet weet dat ik geen extreem gestyled type ben :d Ik draag wel altijd een luchtje, op een of andere manier voel ik me dan iets meer zeker. Geen idee waar dat op slaat eigenlijk :confused:

Henck 29-04-2010 13:27

Ik vind mijzelf altijd een knappe jongeman

MVG,
'Enck

Allure 29-04-2010 14:00

Citaat:

kopmuntkip schreef: (Bericht 30448261)
Overigens, vraag ik mij zelf altijd af, voor wie ik het zou moeten doen? voor mijn eigen of voor iemand anders.
Mijn conclusie is ook dat ik het echt voor de buiten wereld doe, want mij boeit eigenlijk het niet hoe iemand over mij oordeelt. ;)

Ik snap je zin niet. Je doet het voor de buitenwereld maar het boeit je niet hoe de buitenwereld over je denkt? :confused:

Ik vind mezelf er erg doorsnee uitzien. Tussen lelijk en knap in. Aantrekkelijk ben ik zeker niet.

Miekje* 29-04-2010 14:04

Sommige mensen vinden mij weleens te zelfverzekerd overkomen :confused:. Terwijl ik dat helemaal niet zo erg ben. Maar ja, dan zal het wel niet aan mij liggen.

Ik vind mijn eigen haar wel mooi als het mooi zit. En ik ben wel tevreden met mijn kont. Ik zou graag wel wat mooier willen zijn in mijn gezicht, maar je kunt niet alles hebben hè.

Ik vind mijzelf eigenlijk alleen aantrekkelijk als ik een shirtje/jurkje aanheb met een mooi decolleté en hakken. Maar dat heeft menig vrouw, denk ik. Verder vind ik me wel aantrekkelijk als ik (bijna) naakt tegen mijn vriendje aan in bed lig.

Philosophy 29-04-2010 14:04

Nee.

Havock 29-04-2010 14:19

Doorsnee.

egon 29-04-2010 15:08

ik vind mezelf niet aantrekkelijk, eerder interessant lelijk

Absinthe 29-04-2010 15:19

Ik heb mijn aantrekkelijke dagen, maar zeker ook onaantrekkelijke dagen. En vooral veel 'wel prima'-dagen.

Cherry Springs 29-04-2010 15:46

Over het algemeen ben ik vrij zeker over hoe ik eruitzie. Maar het is meer dat ik het niet zo heel belangrijk vind om iedereen omver te blazen met mijn uiterlijk, ik draag ook weinig makeup of heel opvallende kleren maar ik ben wel blij met mezelf. Als ik meer aandacht heb besteed aan mijn uiterlijk voel ik me vaak juist minder dan als ik weinig heb gedaan omdat ik bang ben dat men dan juist veel meer op me gaat letten. Ook voel ik me al gauw nep.

Kazet Nagorra 29-04-2010 16:07

Was dat maar waar, dan zou masturberen een stuk leuker worden.

Medeia 29-04-2010 16:23

Citaat:

Missy schreef: (Bericht 30448165)
Ben je zelfverzekerd of juist niet? Wat vind je mooi aan jezelf of wat niet? Op welke momenten vind je jezelf aantrekkelijk? Waar ligt dat aan?

Ik ben geloof ik gemiddeld-zelfverzekerd. Mijn ogen vind ik mooi, mijn neus en nog wel meer dingen verre van. Ik vind mezelf aantrekkelijk als ehm, kan dat wel? Ik vóel mezelf aantrekkelijk als ik goed in mijn vel zit, er uitgeslapen uitzie en door anderen aantrekkelijk wordt bevonden. Ofzoiets.

Citaat:

Kazet Nagorra schreef: (Bericht 30448705)
Was dat maar waar, dan zou masturberen een stuk leuker worden.

Ik zat ook al te denken, jezelf aantrekkelijk vinden, impliceert dat niet dat je op jezelf valt? Dat je echt áángetrokken bent tot jezelf? Dat is toch iets heel anders dan jezelf er mooi uit vinden zien of denken dat je een goede uitstraling hebt?

CreativeMusic 29-04-2010 16:29

Ik ben niet echt zelfverzekerd, ik heb altijd bevestiging nodig van andere mensen. Dus als iemand tegen me zegt dat ik knap ben voel ik me ongeveer een dag lang knap, maar dan gaat het weer over. Dat is best kut eigenlijk, dat je afhankelijk bent van wat andere mensen van je vinden om jezelf knap te kunnen vinden. Dus om te vraag te beantwoorden: nee ik vind mijzelf niet echt knap.

kopmuntkip 29-04-2010 18:26

Citaat:

Allure schreef: (Bericht 30448378)
Ik snap je zin niet. Je doet het voor de buitenwereld maar het boeit je niet hoe de buitenwereld over je denkt? :confused:

Ik vind mezelf er erg doorsnee uitzien. Tussen lelijk en knap in. Aantrekkelijk ben ik zeker niet.

Ik bedoel; Ik moet in pak komen, omdat het bij mijn werk gewoon een vereiste is. Ik doe dat voor de buitenwereld. Ik doe mijn "plicht" even. Er zijn natuurlijk ook genoeg andere mensen die dat niks vinden en daar weer een mening over hebben. Het boeit mij dus niet hoe die buitenwereld over mij zou gaan denken:D

Snap je het een beetje? Ja.. ik wilde je je deze uitleg besparen:D

Archont_temp 29-04-2010 18:29

TS begint.

Chick Rock 29-04-2010 18:36

Ik vind mezelf niet knap nee. Bij vlagen kan ik mezelf heel lelijk of best wel mooi voelen. Zou wel leuk zijn als ik me ietsje beter zou voelen gemiddeld gezien. En ben het eens met CreativeMusic: ik ben over het algemeen ook heel erg afhankelijk van wat (ik denk dat) anderen van mij denken. Niet heel leuk.

Ik moet zeggen dat ik me wel mooier voel dan een aantal jaren geleden :).

Sherlock 29-04-2010 18:57

Ik vind mezelf een dikkie maar verder ben ik tevreden omdat ik toch op zijn tijd complimentjes krijg:o

Jiiive 29-04-2010 19:10

Nee, ik vind mezelf absoluut niet aantrekkelijk.

Archont_temp 29-04-2010 19:31

Ik zie er trouwens vanavond écht lekker uit :cool:

Chick Rock 29-04-2010 19:51

:d

Faded-Away 29-04-2010 19:51

Ik vind mezelf meestal nogal lelijk.:o

TCO 29-04-2010 21:07

Ik ben echt super aantrekkelijk :D

Chick Rock 29-04-2010 21:10

Ik ben trouwens wel blij met mijn ogen, haar (maar soms niet), lengte en ook wel met mijn figuur. Niet blij met huid (puistjes) en buik.

Rode Panda 29-04-2010 21:10

oei! ehm..

Kan er veeeel beter uitzien, met normaal eten, beetje trainen en ietsje meer aandacht geven kwa mijn uiterlijk zie ik er binnen no time goed aantrekkelijk uit.

Nou gaat mijn innerlijke voor mijn fysieke, dus nee, op het moment niet.

freezer 29-04-2010 21:44

Tuurlijk ik ben ice cold duh!!

Volk 29-04-2010 22:31

Ja, ik ben best zelfverzekerd. Ik vind alles mooi aan mezelf en niets niet mooi. Ik voel me het aantrekkelijkst als ik me goed voel, en als ik echt doodziek ben voel ik me minder aantrekkelijk.

Naimin 30-04-2010 13:29

Ja :P

Trimm Trabb 30-04-2010 14:00

Ja, ik ben zelfverzekerd, maar ik vind mezelf niet aantrekkelijk.
Ik heb meer een 'Ik ben lelijk, so what?' instelling.

Mean 30-04-2010 14:47

Ik ben zelfverzekerd en ik vind me zelf echt niet lelijk, en ja ik vind me zelf niet onaantrekkelijk

Medeia 01-05-2010 00:29

Offtopic, bij voorbaat mijn excuses daarvoor. Zeg Missy, hoort deze topic niet op Lifestyle? Of past het niet ook op Lichaam en Gezondheid? Want alleen als ze daar wérkelijk niet passen mag het op DK, toch? Of is het beleid niet zo streng als het over losse topics, gestart door een forumbaas, gaat?

IKBENBABSWEL 01-05-2010 12:45

ik heb altijd wat te klagen :wijf:

Freyja 01-05-2010 18:14

Als ik op de details ga letten is eigenlijk niks echt goed, maar over het algemeen kom ik tamelijk aantrekkelijk over denk ik, helemaal als ik breed lachend in het rondte stuiter. Nou ja behalve voor mensen die daar een hekel aan hebben, maar die kom ik zelden tegen :o

Maar dat hangt niet helemaal samen met mijn zelfverzekerdheid geloof ik. Hoewel ik weet dat ik gemiddeld genomen tamelijk aantrekkelijk word gevonden tegenwoordig, kan ik me toch de ene dag afstotelijk vinden en de andere dag het gevoel hebben dat ik een godin ben :o Maar goed dat laatste dan toch vooral als je op zo'n warme lentedag als van de week op blote voeten in je zwierrokje en je truitje waarin je zo slank lijkt met de wind in je haar en de zon op de sproetjes op je neus door het gras struint en je jezelf een zomernimf voelt, dat idee. Terwijl ik dan misschien wel verbrand en verhit overkom en helemaal niet aantrekkelijk, weet ik veel :o

Mean 01-05-2010 19:26

Citaat:

Medeia schreef: (Bericht 30452474)
Offtopic, bij voorbaat mijn excuses daarvoor. Zeg Missy, hoort deze topic niet op Lifestyle? Of past het niet ook op Lichaam en Gezondheid? Want alleen als ze daar wérkelijk niet passen mag het op DK, toch? Of is het beleid niet zo streng als het over losse topics, gestart door een forumbaas, gaat?

:D:D:D

freezer 01-05-2010 19:34

Citaat:

Medeia schreef: (Bericht 30452474)
Offtopic, bij voorbaat mijn excuses daarvoor. Zeg Missy, hoort deze topic niet op Lifestyle? Of past het niet ook op Lichaam en Gezondheid? Want alleen als ze daar wérkelijk niet passen mag het op DK, toch? Of is het beleid niet zo streng als het over losse topics, gestart door een forumbaas, gaat?

Weer een voordeel bij de forumbazen

arPos 01-05-2010 20:46

absoluut

Rationeel 02-05-2010 00:07

ik vind mezelf wel een lekker kereltje, qua innerlijk én uiterlijk.

Lorelei 02-05-2010 01:11

Citaat:

Rationeel schreef: (Bericht 30455700)
ik vind mezelf wel een lekker kereltje, qua innerlijk én uiterlijk.

Jammer van dat "kereltje" :(

Ik ben in het algemeen redelijk tevreden. Er zijn altijd wel dingen waar ik over kan klagen natuurlijk en ik vind ook niet alles mooi, maar het had veel erger gekund. :p

Rationeel 02-05-2010 01:21

Citaat:

Lorelei schreef: (Bericht 30455845)
Jammer van dat "kereltje" :(

Ik ben in het algemeen redelijk tevreden. Er zijn altijd wel dingen waar ik over kan klagen natuurlijk en ik vind ook niet alles mooi, maar het had veel erger gekund. :p

kereltje als in ventje, niet kereltje zoals in bikkelmannetje :o

deadlock 02-05-2010 10:30

Citaat:

IKBENBABSWEL schreef: (Bericht 30453332)
ik heb altijd wat te klagen :wijf:


moesasji_oud 02-05-2010 10:33

Woest aantrekkelijk

Medeia 02-05-2010 12:05

Citaat:

Moesasji schreef: (Bericht 30456197)
Woest aantrekkelijk

wwwww naamzoek.

Martiño 02-05-2010 12:32

Ik vind mezelf niet lelijk, ik vind mezelf ook geen woest aantrekkelijke man.

Dott 02-05-2010 13:27

nee

Soundwave 02-05-2010 18:00

soms wel, soms niet , zie mezelf eigenlijk nooit zoveel :o

Pyro Power 02-05-2010 19:59

Nee.

Rivka 02-05-2010 20:34

Citaat:

Pyro Power schreef: (Bericht 30457968)
Nee.


Jetle 02-05-2010 20:43

ik vind mezelf mwah
ligt eraan hoe ik me voel op die specifieke dag, maar ik vind mezelf nooit echt mooi
en toch..
ik ben op zich best zelfverzekerd

behalve als het om speling gaat =}

White Trash 02-05-2010 20:44

Nu lijkt het wel of ik erg hoog van de toren heb geblazen aangezien het merendeel hier vindt zich dat ze blijkbaar lelijk zijn. :D Ik vraag me af of dat ook niet te maken heeft in hoeverre en hoe snel je iets lelijk vindt? Ik vind mensen niet meteen 'wow' maar zodra ze geen hazenlip of mongolide hoofd hebben vind ik mensen niet echt heel lelijk. :o


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.