Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Werk, Geld & Recht (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Lesgeld betalen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1803294)

Chariot 22-05-2010 15:05

Lesgeld betalen
 
Even een vraagje; Betalen jullie het lesgeld in één keer of in termijnen?

En waarom heb je hier dan precies voor gekozen?

Ik ga het in termijnen betalen, omdat het mij dus niet in één keer gaat lukken.

Balance 22-05-2010 15:12

Ik betaalde het altijd in 1 keer. Ik kon het wel in één keer betalen en vond het dan fijn om er maar gelijk vanaf te zijn.

Lotte^^ 22-05-2010 16:04

ik heb het de afgelopen jaren in 1x betaald, omdat het kon en dan zou ik daarna meer studietegemoetkoming krijgen, omdat je dan het lesgeld op die manier weer terugkrijgt.
Volgend schooljaar wil ik het ook in 1x betalen (als het lukt), maar nu ga ik naar de uni, nu weet ik eigenlijk niet of je het nog terugkrijgt van de ibgroep?

Chariot 22-05-2010 19:08

Citaat:

Lotte^^ schreef: (Bericht 30517998)
ik heb het de afgelopen jaren in 1x betaald, omdat het kon en dan zou ik daarna meer studietegemoetkoming krijgen, omdat je dan het lesgeld op die manier weer terugkrijgt.
Volgend schooljaar wil ik het ook in 1x betalen (als het lukt), maar nu ga ik naar de uni, nu weet ik eigenlijk niet of je het nog terugkrijgt van de ibgroep?

Oh wacht. Terug krijgen, hoe zit dat dan precies? Nee, ik vat er inderdaad nog niet veel van. Vertel! =] En nee, in dat boekje dat ik er bij heb gekregen vandaag staat dat allemaal niet. Wat dat betreft ben ik gewoon een nieuweling, die niets weet..

Lotte^^ 22-05-2010 20:16

nou met dat terugkrijgen, als je op de middelbare school nog zit, dan kan je er voor kiezen om het lesgeld in 1x te betalen, dan krijg je meer studietegemoetkoming, en als je het niet in 1x kan betalen, krijg je gewoon elke maand iets van 90 euro minder studietegemoetkoming. dan hoef je dus niks meer te betalen, maar dan houden ze het gewoon van je tegemoetkoming af. en of je het volledige lesgeld terugkrijgt hangt ook weer af van het inkomen van je ouders.
Maarja ik heb me er nog niet in verdiept hoe dat precies werkt op het hbo/universiteit.

sicilion 23-05-2010 09:35

Dan mag je het fijn zelf betalen, krijg je niet terug.

OT: Mijn ouders betalen het in een keer...

Lente 23-05-2010 16:10

ik betaal het in één keer, ik vind het fijn om niet te veel geld op mijn lopende rekening te hoeven hebben.

Adore 25-05-2010 20:07

Ik betaalde in termijnen, want zulke bedragen had ik niet in mijn binnenzak als studentje (wat zeg ik, nu nog niet).


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.