Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Jongens - meisjes op het strand (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1808892)

Ducky-men 13-07-2010 19:02

Jongens - meisjes op het strand
 
Hoe kan je merken aan meisjes op het strand of ze je zien zitten of ni?


En als je haar dan ook zou zien zitten wat doe je dan het best?

Er gewoon na toegaan en : - praten
- spelen
- zwemmen
- voorstellen en gsm nr vragen
- ...

Let me know! ;)

miesmo 13-07-2010 19:37

ga naar haar toe praat wat met haar daag haar een beetje uit fluit wat :P (ik spreek uit ervaring :D met de jongens ben zelf namelijk een meisje )

maar zo doe ik het ook altijd

flirt wat en als ze terug flirt maak je een kans of misschien ook niet :P

Egoconstructie 13-07-2010 19:57

- Als je oogcontact hebt speels je tong uitsteken en glimlachen.
- Langslopen en ze allen een seconde te lang aankijken. Kijken wie hapt. Haar groet je dan.
- Vragen of ze een balletje willen gooien. Of als je een skimboard hebt, stel voor of ze het ook eens wil proberen. Als zij zegt dat ze het niet kan stel dan half grappend voor dat zij je vasthoudt zodat jij niet valt.
- Als je ziet dat je positieve aandacht krijgt, je camera pakken, er op af lopen, een meisje kiezen en zeggen (niet vragen) 'Ik ga even met je op de foto.' Foto nemen en gewoon zonder iets te zeggen terug lopen naar je vrienden. Dan, met een beetje mazzel vraagt zij of haar vrienden om email-adressen uit te wisselen om de foto te sturen. Bingo.

JustADreamer 13-07-2010 19:57

Lees ook even dit topic door: http://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1807688

Gaat ook deels over de do's and don't's op het strand:)

Gewoon thijs 13-07-2010 20:00

naar haar toe is lachen :P en laat gelijk zien dat je ballen hebt!! Of je gaat zwemmen en in de hoop dat ze ook gaat zwemmen en dan gaan praten pluspunt :D

miguel301 13-07-2010 20:06

In elk antwoord staat "en hopen dat..."!
Kan er hier iemand iets bedenken wat ALTIJD werkt??:p

Betercore_oud 14-07-2010 00:21

Citaat:

miesmo schreef: (Bericht 30668543)
ga naar haar toe praat wat met haar daag haar een beetje uit fluit wat :P (ik spreek uit ervaring :D met de jongens ben zelf namelijk een meisje )

maar zo doe ik het ook altijd

flirt wat en als ze terug flirt maak je een kans of misschien ook niet :P

voor je de topicstarter zo het strand op stuurt; fluit niet zomaar, ik denk dat dat voor veel meisjes juist een keiharde afknapper is ;p
er op af stappen en random conversation starten werkt altijd nog het best

SweetDreams 14-07-2010 14:27

Ze lacht wel naar je denk ik als ze jou ook ziet zitten, giegelt met friends en kijkt naar je, geeft misschien knipoog
Als ze dan een ijsje gaat halen, ga dan ook
raak aan de praat en vraag nr

TopDrop 16-07-2010 12:37

koop 2 ijsjes, ga naar dat meisje toe, zeg dat je maat 'm net gesmeerd is, en dat ze nu dat ijsje op moet eten voordat ie smelt.

Alpha_Omega 16-07-2010 15:18

Ik heb alle niet zo nuttige posts eventjes weggehaald.

Veel plezier verder. :)

Cherry Springs 16-07-2010 16:12

Citaat:

TopDrop schreef: (Bericht 30676624)
koop 2 ijsjes, ga naar dat meisje toe, zeg dat je maat 'm net gesmeerd is, en dat ze nu dat ijsje op moet eten voordat ie smelt.

Dit lijkt me veruit het beste idee, ik zou daar nog wel gecharmeerd van zijn. :o

En iets dat ALTIJD werkt bestaat niet, er is niet iets dat je kan zeggen of doen waardoor het meisje dat jij leuk vindt opeens haar vriendje vergeet of haar hele smaak in mannen omgooit voor je. ;) Het blijft uitproberen, niet na een afwijzing maar gaan zitten mokken. Er zitten genoeg vissen aan het strand.

@my 17-07-2010 16:15

weetje.....ALLEMAAL:D
doe het gewoon, dat vinden meiden leuk.

Kitten 17-07-2010 18:02

Er zijn verschillende manieren om je vraag te interpreteren, maar ik denk dat je er voor moet zorgen dat je wat te doen hebt. Je kan namelijk als je iets doet een ander veel makkelijker daarbij betrekken. Bijvoorbeeld met een mooie vlieger, een bal of een kornet (soort visnet voor op't strand). Het is makkelijker contact leggen als je iets onpersoonlijks deelt, dan gelijk jezelf delen.

MiBe 20-07-2010 15:52

Citaat:

miesmo schreef: (Bericht 30668543)
fluit wat :P

Denk dat je bij de meeste dan alleen een middelvinger terugkrijgt ;)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.