Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Zo veel veranderingen alleen voor een jongen. (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1809735)

PriscillaLufsTh 23-07-2010 18:59

Zo veel veranderingen alleen voor een jongen.
 
hey,

Ik wil jullie heel erg bedankt voor al
jullie reacties.
Sorry voor deze verandering ik weet
niet hoe je dit bericht moet verwijderen :$
Zou iemand het ff willen zeggen anders
klikken jullie voor niks..
sorry :$ ={

chriswissink19 23-07-2010 19:11

Ik heb zelf ook wat jij hebt hoor;) Kan me blijven veranderen maar geen meid ziet me staan.
Maar je ze moeten je nemen zoals je bent .. Maar ik weet precies hoe jij je voelt!!
Ik voel me ook eenzaam maar niks aan te doen!

deadlytown 23-07-2010 19:39

Het is misschien hard om te zeggen maar.

het leven is niet alleen maar rozengeur en maneschijn. soms is het gewoon hard.
en daar moeten we het maar mee doen.


maarja. in ieder geval sterkte.

A Capelle 23-07-2010 21:08

Echt kut van je ex zeg!

Enne, je moet je niet veranderen voor een jongen, hij moet je nemen zoals je bent. Je moet altijd jezelf blijven.

MisSunshine 23-07-2010 21:25

Als ik jou was zou ik eerst zelf weer een beetje willen weten wie ik zelf ben! Even geen gedoe met vriendjes en alles. Ga gewoon leuke dingen doen met vriendinnen, aan vriendschappen heb je vaak veel meer dan aan al die scharreltjes. Draag wat je leuk vind, koop wat je leuk vind en heb vooral overal plezier in. Wanneer je met een glimlach rondloopt is dat voor de meeste mensen veel aantrekkelijker dan dat je alleen maar denkt : ze vinden me toch niet leuk! Wees blij met wie je bent :)!

Panopticon 23-07-2010 22:06

Leer blij zijn met wie je bent en je niet aan te passen voor een jongen. Goed, een klein beetje mag wel, maar je uiterlijk totaal veranderen voor iemand, dat is niet de bedoeling. Als je je fijn voelt bij wie en wat je bent, straal je dat ook uit!

MiBe 23-07-2010 22:30

Iemand direct dumpen om een knuffel is wel heel overdreven zeg. Snap ook niet helemaal wat je met een 'liefdesknuffel' bedoelt, wat is daar op het oog anders aan dan een vriendschappelijke knuffel dan?

PriscillaLufsTh 23-07-2010 23:15

Ik snap dat je het niet begrijpt van die knuffel.
Ik bedoel ermee dat ze echt lang stonden te knuffelen.
Handen op elkaar billen enz. tegen de kluisjes aan enz.
btw...
Dank je voor jullie reacties jullie helpen me echt.
Ik ga proberen alles weer op te pakken en ookal voel
ik me nog zo alleen de ware zal ooit wel komen :)

Little Phoebe 23-07-2010 23:22

Als de ander je niet goed genoeg of leuk genoeg of sexy genoeg vindt, is hij/zij je niet waard. Als iemand je niet kan of wil accepteren en liefhebben voor wie je bent, is die persoon niet goed genoeg voor je en moet je doorgaan.

Lieverd, iedereen voelt zich wel eens een periode eenzaam en alleen en zielig. Het gevoel dat je alleen maar wil huilen. Maar daar kom je ook weer doorheen. Ga wat leuks doen met wat vriendinnen en vergeet even dat er jongens bestaan. Het hebben van een relatie is niet het belangrijkste in het leven, het belangrijkste is dat jij blij bent met wie je bent en hoe je bent.
Je bent pas 13, dus je kan nog niet écht weten wie je bent, maar je moet zeker niet gaan veranderen voor iemand anders. Doe wat je leuk vindt en waar jij je goed bij voelt en dan komt er vanzelf iemand op je pad die je leuk vindt om jou.

Ik hoop dat je hier wat aan hebt :)

Cherry Springs 24-07-2010 10:00

Werk aan je zelfvertrouwen! Het is belangrijk dat je jezelf goed genoeg voelt voor je met iemand wat kan beginnen.

Malossi 29-07-2010 10:25

Geloof mij maar, het beste wat een meid kan dragen is een glimlach=). Een kniesoor zien jongens sowieso niet staan. Maar je zit in de pubertijd zie ik, best een lastige tijd, je moet gewoon gaan ontdekken wie je bent, en Priscilla, daar heb je echt geen jongens bij nodig... Het is leuk dat ze er zijn, maar laat je leven niet leiden door hen, jij bent de baas over je eigen leven, en focus je daar dan ook op! En als je leuke jongens ziet, mag je best es flirten, maar verlies jezelf er niet in, gewoon denken: Ik heb alles onder controle, want ik ben de baas... En doe dat allemaal met een glimlach, dat staat je vast veel beter!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.