![]() |
kleren onder operatiehemdje
welke kleren mochten jullie aanhouden onder een operatiehemdje? voor welke operatie?
ik enkel eigen onderbroek voor operatie wijsheidstanden |
Ik heb 2x een knieoperatie gehad en mocht van mijn eigen kleding niks aanhouden. Er werd mij wel gezegd dat ik mijn eigen kleding tijdens de operatie aan mocht houden, aangezien ik op de kinderafdeling lag. Ik kreeg zo'n papierenonderbroek en een operatiepakje van het ziekenhuis.
|
Alleen een onderbroek voor rugoperaties.
|
Daar had je het een jaar geleden ook al over, je zit er wel mee he?
In een steriele operatieruimte mag je doorgaans alleen een onderbroek en operatiehemdje dragen. Bij een poliklinische ingreep wel vaak gewoon je eigen kleren. |
Ik had zo'n ziekenhuisonderbroekje aan en zo'n hemd. Mijn appendix werd verwijderd en dus was een catheter ook nodig (omdat anders de blaas in de weg zit ofzo?) en dus werd ik wakker met alleen een operatiehemdje en zonder broekje.
|
onderbroek met ziekenhuishemdje...
Was voor blindedarmontsteking. |
Ik heb drie maag operaties gehad en moest bij alledrie naakt, maar kreeg wel een lekker warm dekentje over me heen :D
|
De mensen die ik ken en operaties ondergingen mochten niks van zichzelf aanhouden. Blindedarm operatie, keizersnede, galblaasiets en verder weet ik niet meer waarom ze onder het mes gingen.
|
Citaat:
|
Het nadeel is, dat je op zo'n steenkoude tafel gelegd wordt (n)
|
Citaat:
|
Oké, voor de volgende kaakingreep vraag ik om narcose. Ben zo bang dat ik altijd zit te janken. Ik durf ook niets meer in mijn mijn mond te krijgen van die metalen dingen!
|
In alle gevallen alleen mijn eigen onderbroek aangehad onder het OK-jasje van het ZKH..
(keel/neusamandelen, knie-OK, borstverkleining en enkel-OK) |
Citaat:
|
Nou, dan ga ik de volgende keer mijn tandarts trappen :mad:
|
Dan krijg je geen narcose maar een aanklacht. ;) En een dwangbuis.
|
Bij een operatie aan m'n verhemelte (er zat daar een verdwaalde tand, ik was onder narcose) mocht ik alleen m'n onderbroek en zo'n ziekenhuisding aan.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:11. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.