![]() |
heeft iemand ervaring hiermee?
Ik heb sindskort mijn eigen pc en tot voorheen vonden mij ouders het nooit goed als ik op dit forum zat en dan met name het ''seksualiteit'' forum. Ze dachten dat je hier alleen maar rare dingen zou uitspoken met elkaar maar dat is sowieso niet het geval.
Wat ik nou zo raar vind aan mijn situatie is het volgende, mijn vader heeft zijn eigen kantoor op zolder, maar in zijn kantoor heeft hij zelf wel gewoon 18+ films liggen en dan zeggen ze dat het raar zou zijn als ik hier zou zitten!? Ik hoor hem regelmatig op verschillende tijden gewoon die films kijken op zolder als mijn ma er niet is maar ik vind het ook weer zo raar om dan maar te gaan aankloppen. Hij had me een keer betrapt op zijn kantoor en het was meteen vanuh: JA, je moet niet in me kantoor rondhangen want daar werk ik. ik vind het echt bullshit van me pa want wie werkt er nou met een porn collectie om zich heen en die collectie zit ook nog is altijd netjes in een doos ''verstopt'' ja niet verstopt omdat ik het allang weet van hem... Heeft iemand anders ook ooit zoiets meegemaakt? Wat kan ik het beste hieraan doen want ik vind het niet echt fijn ik heb er ook nog nooit met mijn moeder over gesproken want het voelt gewoon zo idioot om te beginnen over dat soort films bij mijn moeder..:confused: |
het is normaal dat mensen porno kijken ik zie niet in dat het handig is om dat met je moeder te bespreken.
hij wil mss wat tijd voor zichzelf jij toch ook? hoe oud ben je? je ouders willen dus niet dat je als een seks fanaat opgroeid dus willen ze je uit dit forum houden houden... ik hoop dat dit een beetje helpt |
Als die porno gewoon in een doos in zijn kantoor zit, weet je moeder waarschijnlijk allang dat hij het heeft en heeft ze er waarschijnlijk geen problemen mee. In elk geval is het niet jouw taak om je met het seksleven van je ouders te bemoeien.
En dat je ouders dan kritiek hebben op dit forum, tja, waarschijnlijk begrijpen ze niet dat het gewoon een informatief forum over seks is en geen sexdatingforum. En dan zijn ouders soms wat beschermend tegen hun kinderen, ook als dat jongens van 18 zijn. |
Misschien moet je eens uitleggen hoe een forum (dit forum) werkt en hoe het in elkaar zit. Het even laten zien en alles. Dan weten je ouders ook waar je mee bezig bent, en waarschijnlijk is het dan toch minder erg dan ze dachten. Ondanks dat er rare topics tussen zitten, 'doen' we hier geen vreemde dingen met elkaar (tenminste, ik heb nooit meegekregen dat er chatsessies werden afgesproken om eens lekker geil te doen oid). En in het beste geval steek je er nog wat van op ook. ;)
|
als het je dwars zit (want ik zou het ook niet egt prettig vinden als mijn vader dat keek)
praat er dan gewoon eens met je moeder over.. zou ik doen.. |
Citaat:
|
Mensen die dingen verbieden zijn vaak personen die zelf een slecht geweten hebben. Waarschijnlijk had hij zelf al vroeg dergelijke lusten en wil hij jou daar tegen beschermen, zoiets doen ouders nu eenmaal. Dat ze het forum "eng" vinden is opzich ook niets raars. Er begeven zich natuurlijk een hoop vreemde figuren op internet en dan is het forum eigenlijk nog best een beschermde omgeving, hier heb je tenminste moderators. En als je op de leeftijd komt dat je behoefte hebt aan porno dan is er altijd wel een manier om eraan te geraken. Ik had zelf vroeger een stapel break-out!'s onder mijn bed liggen. :bloos:
|
Ouders zijn nu eenmaal nogal hypocriet als het om seks gaat. Ze doen het zelf wel (anders was jij er niet geweest) maar willen hun kinderen het liefst zo lang mogelijk "beschermen" en bij seks uit de buurt houden. Dus ja daar hoort ook bij dat je ouders wel vrijelijk porno kijken en misschien zelfs wel op sekssites kijken, terwijl ze niet willen dat jij naar info gaat zoeken op een relatief onschuldig subforum als deze. als ze echt moeilijk doen is het gewoon een kwestie van net zoals je pa je spullen maar verstoppen en je sporen op de computer uitwissen. Sommige ouders groeien nu eenmaal wat trager op dan hun kinderen wat dat betreft.
|
Ik heb geprobeerd met mijn moeder erover te praten maar die gelooft mij niet en als ik dan zeg dat ze moet kijken dan doet ze dat niet omdat het mijn ''vaders werkplek is''.. ik snap er helemaal niks van ik heb bij geen van me vrienden dit ooit meegemaakt hoor :S
sowieso me vader gaat ook regelmatig midden in de nacht nog naar ze kantoor samen met me moeder,, althans dat mag ik hopen dat het mijn moeder is.. als zei namelijk toch niet daar komt zoals ze mij beweerd dan klopt er iets niet met mijn ouders zoals ik al het verwacht pfff waarom ben ik in godsnaam door hun verwerkt |
Je bent verbaasd dat je niet weet of de ouders van je vrienden porno kijken? :s natuurlijk heb je dit niet meegemaakt bij je vrienden, het seksleven van de ouders van je vrienden is namelijk óók niet jouw zaak.
|
Citaat:
|
Je leeftijd zal handig zijn in dit geval :/
aangezien... 16+ ga lekker porno kijken tot 16, Ik begrijp je ouders. |
Citaat:
|
pak gewoon een aantal van die dingen van zijn kantoortje, en confronteer hem daarmee. dus pak die dvd en geef hem die dvd als je samen aan de keukentafel ofzo zit. kijken hoe hij reageert.
|
Als ik het zo lees doen je ouders spannende dingen op dat kamertje. Laat ze lekker een leuk seksleven hebben. Wat is nou het probleem? Zij weten allang dat porno niet representatief voor seks is. Jij (waarschijnlijk) niet. Ik denk dat ze gewoon niet willen dat je verkeerde dingen over seks gaat denken. Maar mogen zij daarom geen seksueel plezier meer hebben? Bemoei je met je eigen zaken.
Als jij een broertje had en zou vinden dat hij nog geen porno zo mogen kijken en hij komt erachter dat jij wel porno kijkt, zou je het dan fijn vinden als hij daar een probleem van gaat maken en het jan en alleman gaat vertellen? Natuurlijk niet, zijn zijn zaken niet. Zo vind ik ook dat je je uit je ouders zaken moet houden. Grote kans dat je moeder expres niet is gaan kijken omdat ze allang weet wat daar allemaal ligt. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Precies wat Volk zegt.
|
Citaat:
|
Haha, ik zou sowieso een keer naar binnen lopen als je hoort dat hij weer porno zit te kijken. xD Doe je alsof je gevallen bent ofzo.
Maarja, de "juiste" optie is natuurlijk om er gewoon met je váder over te praten. ;) |
Citaat:
|
Leg ze gewoon uit wat dit forum inhoudt, en vraag ze of ze echt de gesprekken over de bloemetjes en de bijtjes met je willen voeren, of dat je het ook zelf uit mag vinden.
|
oh mijn vader zou het nooooooit goedvinden dat ik op dit forum zit, hij zet al de tv uit als twee mensen elkaar meer dan 2 seconden kussen. Mijn moeder is meer open-minded, maar vindt het denk ik ook niet goed.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:54. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.