Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Mag geen ander van me ex!! (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1814218)

Rachelll 12-09-2010 21:13

Mag geen ander van me ex!!
 
tsjaa ik heb het dus uit met me vriend.
heb het er moeilijk mee maar hij laat
me altijd op hem wachten alles dus schijt
aan hem.. Maar nu mis ik liefde zoo erg
het is nog niet een de sex dat ik zo erg
mis. ik mis een knuffel en een lach, en
iemand ide zegt schatje het komt allemaal
wel goed. Daalk vind ik nooit meer zo iemand
als hem hij kende me zo goed. Mijn beste
maatje. Maar hij is verschikkelijk jaloers!
nogsteeds en ik weet niet hoe ik daar mee om
moet gaan! hij zegt als je een nieuwe vriend
hebt dan vermoord ik hem. en geloof mij
ik ben daar echt bang voor dat er wat met
me ´nieuwe vriend´ wat gebeurt. Zo is hij wel.
maar wat moet ik nou? hij wil me niet maar
ik mag geen ander van hem:S??
Nu vind ik dus serieus nooit meer iemand
anders! Wat moet ik hier nou mee????:(

TCO 12-09-2010 21:17

Je ex heeft niets meer over je te zeggen, gewoon doen wat je zélf wil.

Edit: Een beetje spelling en grammatica zijn altijd welkom..

FluffyKitten 12-09-2010 21:19

Zeg hem dat hij moet oprotten.

Zot in me kop 12-09-2010 21:21

Tis een duts!

hookee 13-09-2010 06:36

Wat een verschrikkelijk bezitterige lul heb je aan de haak geslagen. Liefje liefje, dat klinkt nu echt zo gemeend nu...
Hij zal er toch echt mee moeten leren omgaan, hij kan jou niet meer vertellen wat je wel en niet mag, laat staan jouw nieuwe vriendje.
Het lijkt me belangrijk heel duidelijk te zijn dat je niets meer met hem te maken wil hebben, vooral als hij krachttermen als "vermoord" gebruikt. Bij dat soort woorden gaan er bij mij alarmbelletjes rinkelen en denk ik aan schokkende krantenkoppen.
Zoek anders een (tijdelijk) vriendje die Holleeder of Laden heet of zo.

Kikaa 13-09-2010 07:04

Je ex heeft hier inderdaad helemaal niks over te zeggen. Als ik jou was zou ik echt zo snel mogelijk het contact met hem verbreken.

Volk 13-09-2010 08:21

Hopelijk vind je inderdaad niet iemand als je ex maar iemand die echt om jou en je geluk geeft. Je ex heeft helemaal niks te maken met of jij wel of niet een ander krijgt. Ik zou al het contact met hem verbreken, aan een dreigende ex heb je niks.

Betercore_oud 13-09-2010 14:47

Zo is hij wel.

gezellige lieve ex (y)

verder, het is je ex dus hij heeft er niks mee te maken, als je denkt dat ie t echt meent is er altijd de politie nog (Y)

SLT2465 13-09-2010 15:35

Wat een vervelende jongen weer!
Als jij een andere relatie wil heb jij dat zelf te beslissen.. Zelfs je ouders hebben daar niks over te zeggen..laat staan je ex vriend.. Blijft hij doorgaan dan kun je stalking aankaarten en aangifte doen bij de politie!

Groet,

Akhlys 13-09-2010 17:26

Zorg gewoon dat je volgende vriend een uit de kluiten gewassen spierbundel is, dan komt het vast wel goed;)

Cherry Springs 13-09-2010 19:50

Je moet ten eerste stoppen met denken dat je nooit meer zo iemand vindt als hij. Hij die zo jaloers en bezitterig is en je nieuwe vriendje zou vermoorden. Je bent zo duidelijk beter af zonder hem, echt. Je denkt toch niet dat je gelukkiger bent mèt hem terwijl hij je steeds zo behandeld, dan dat je gewoon een tijdje single bent, tot je een betere jongen vindt?
Maak je maar niet druk. Hij zou hem niet vermoorden. Zeg maar tegen je nieuwe vriend dat je een ex hebt die een beetje link is ofzo, maar verder niks.

strawberry1996 14-09-2010 14:26

het is je ex,
dus hij heef tniks meer over je te zeggen,
en als ik jou was zou ik ind zo snel mogelijk het contact met het breken!
als hij gaatr bedreigen kan je hem, ind ook nog aangeven,
en het is ind ook wel handig dat als je een nieuwe vriend heb dat je hem zegt dat je link ex hebt

Jaaapie 14-09-2010 18:18

Citaat:

hookee schreef: (Bericht 30844715)
Wat een verschrikkelijk bezitterige lul heb je aan de haak geslagen. Liefje liefje, dat klinkt nu echt zo gemeend nu...
Hij zal er toch echt mee moeten leren omgaan, hij kan jou niet meer vertellen wat je wel en niet mag, laat staan jouw nieuwe vriendje.
Het lijkt me belangrijk heel duidelijk te zijn dat je niets meer met hem te maken wil hebben, vooral als hij krachttermen als "vermoord" gebruikt. Bij dat soort woorden gaan er bij mij alarmbelletjes rinkelen en denk ik aan schokkende krantenkoppen.
Zoek anders een (tijdelijk) vriendje die Holleeder of Laden heet of zo.

Amen...

Je kan natuurlijk ook gewoon schijt hebben aan wat hij zegt en gewoon doen wat je wil, want dat is je grootste recht!:D

AndriesGoesLife 14-09-2010 18:41

Snap niet waar je druk om maakt, het is toch je ex? Trek er je lekker niks meer van aan en doe gewoon wat je wil :)

bakfietsje2 14-09-2010 21:29

schatje het komt allemaal wel goed :)
ja het is gewoon een stomme lul, en als hij je nieuwe vriendje gaat bedreigen... dan is het een nog grotere lul die ook nog eens enorm veel bluft.
wil je er een knuffel bij? :D

XalionX 15-09-2010 13:10

Citaat:

bakfietsje2 schreef: (Bericht 30850692)
schatje het komt allemaal wel goed :)
ja het is gewoon een stomme lul, en als hij je nieuwe vriendje gaat bedreigen... dan is het een nog grotere lul die ook nog eens enorm veel bluft.
wil je er een knuffel bij? :D

Mag ik die knuffel ook krijgen? :D

bakfietsje2 15-09-2010 16:25

Citaat:

XalionX schreef: (Bericht 30851947)
Mag ik die knuffel ook krijgen? :D

jaaa tuurlijk joh! kom maar bij hoor ;)

zou trouwens bestwel grappig zijn als zij met een enorm brede jongen kreeg
laat dat vriendje dan maar zeuren hoor :p

Rachelll 15-09-2010 21:41

maar het probleem is niet dattie lichamelijk sterk is. hij heeft gewoon de contacten waarvan ik wéét dat niemand maar dan ook écht écht niemand hem ooit wat zou wille of kunne maken. hijs klein maar mensen schijten hem voor hem... das dus het moeilijke eraan..

bakfietsje2 15-09-2010 22:50

ehm... knuffel?
het is toch allemaal maar bluf... en anders spreek je er over met zn ouders of politie?

Rachelll 16-09-2010 16:20

knuffel is goed kom maar:D

bakfietsje2 17-09-2010 21:00

*digitale knuffel* komt wel goed schatje

nou maar hopen dat je vriend niet achter me aan komt xD
nee sorry moet wel n heel klein beetje serieus blijven he

spiderhomer 17-09-2010 23:39

Mijn nicht heeft ooit een vergelijkbare situatie gehad alleen werd het woord moord niet gebruikt. nu heeft ze een nieuwe vriend en die vriend heeft toen ooit gehad dat haar ex hem met de auto dwong te stoppen en toen zij dat hij mijn nicht goed moest behandelen enzo. :D.

Dus OT:
Die bedreiging zal dus wel meevallen gewoon een nieuw vriendje! (y)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.