Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Werk, Geld & Recht (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=60)
-   -   studiefinanciering thuiswonend! (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1814723)

shannonursula 17-09-2010 17:45

studiefinanciering thuiswonend!
 
Hoi allemaal

Ik word 9 oktober 18 en woon thuis alleen met mijn moeder.
Met mijn vader heb ik geen contact verder niets maar heb wel zijn achternaam. mensen zeggen dat dat nu wel een probleem zou kunnen zijn.
verder heeft mijn moeder een bijstand uitkering omdat zij niet kunt werken.
Mijn vraag is nu hoeveel recht heb ik op studiefinanciering.. standaard wel rond de 380 of iets maar ze zijn daar vreselijk traag.. nog geen bericht gehoord.
en mijn moeder kan niets voor mij voorschieten of ergens bijleggen.. dus ook al woon ik thuis hulp van mijn moeder extra heb ik niet red ik alles van mijn studiefinanciering en kan ik extra studiefinanciering aanvragen?? iets meer .. om rond te komen.
Vast werk heb ik niet.. ik werk als promoter eens 4x in de maand.

van 380 euro alles betalen? daar moet wel een oplossing voor zijn.

Weten jullie misschien raad?

Groetjes

Shannon_O_

Lente 17-09-2010 17:58

hoe de regels voor aanvullende stufi in dit geval zijn, weet ik niet. Maar je zou natuurlijk ander werk kunnen zoeken, bijna niemand komt rond van alleen stufi.

ganralph 17-09-2010 18:22

Je bericht staat ook al in het grote IBG/DUO-topic, waar het thuishoort, dus deze doe ik dicht om het overzichtelijk te houden.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.