Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   steeds geen vriendje... (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1816094)

lisssse 02-10-2010 20:23

steeds geen vriendje...
 
Hoi!

Ik ben een meisje van 18 jaar, en ik heb nog steeds geen lief. Ik heb nog nooit een relatie gehad, zelfs nog nooit gekust, niets. En dit vind ik persoonlijk erger dan ik naar de buitenwereld durf toe te geven. Ik ben niet knap ofzo, dus de jongens hangen wat dat betreft al niet aan me, maar ik ben niet de lelijkste persoon die ik ken. Ik ben ook nooit vaak met jongens omgegaan, dus zo heb ik ook nooit echt iemand kunnen ontmoeten. De mensen op school of in de klas zijn ook echt niks, en daarbuiten heb ik geen mannelijke vrienden. Uitgaan of naar feestjes en fuiven gaan doe ik nooit. Ik vind het gewoon echt niet leuk, en heb ook geen zin om hier tegen mijn zin naar toe te gaan om zo geforceerd een leuke jongen te zoeken.

Het lijkt ook alsof ik mijn normen totaal verkeerd opstel, als ik zo om me heen kijk... Het enige wat ik zoek is een lieve jongen. Een jongen die gewoon leuk is. Hij hoeft niet per se uberknap te zijn ofzo. Maar het lijkt alsof alle jongens rond mij op zoek zijn naar een knap gezichtje met borsten en seks. Ik wil zelf ook geen jongen die stoer wil doen met zijn vrienden en over mij praat als een lustobject.

Het lijkt me bovendien ook geweldig moest mijn 'eerste keer' gebeuren met een jongen die ook nog maagd is, maar die kans neemt met de tijd af. Iedereen begint precies op zijn of haar 15de al met liefjes en seks, maar ik heb nog niet eens gekust.

Ik word er heel onzeker van, en denk dat ik nooit een lief ga vinden. Aangezien ik nooit nieuwe mensen leer kennen, kan ik ook niet echt 'op zoek' zijn. Mensen via het internet leren kennen vind ik ook maar triest, en alle jongens om me heel zijn voor mij totaal het verkeerde type. Ik weet echt niet meer wat te doen... :'(

groetjes, lisse

Mephisto 02-10-2010 21:24

Kut voor je.

Je geeft zelf al vrij goed aan wat het probleem is, verwachtingen, onzekerheden en eisen die je aan eventuele partners stelt. Enige oplossing is om dat gewoon te laten varen, niet meer op zoek te gaan en te kijken wat er zich vanzelf aandient.

TopDrop 02-10-2010 21:38

De enige manier om een jongen tegen te komen is om met jongens om te gaan. Ik weet niet of je op school zit of studeert of sport of werkt of naar een vereniging van iets gaat of bij een studentenvereniging in het algemeen zit, maar dat zijn, naast uitgaan, vaak de plekken waar je mensen, en dus ook jongens, ontmoet. Zoals Mephisto zegt moet je niet naarstig opzoek gaan naar die ene jongen, dat werkt niet. Een goede manier om jongens te ontmoeten is om jezelf in het sociale leven te storten, je open te stellen voor nieuwe dingen en dan te kijken wat er gebeurt.

lisssse 02-10-2010 21:46

Ik snap dat ik dat ideaalbeeld uit mijn hoofd moet zetten, maar alle jongens lijken gewoon gewoon niet leuk of vriendelijk. Willen alleen maar stoer doen en lijken alleen uit te zijn op die knapste meisjes.

Volgend jaar kan ik beginnen aan een opleiding, dus dan kan ik eventueel nog nieuwe mensen ontmoeten. Maar voor dit jaar zit ik nog vast aan die mensen van op school. Sporten is niet echt mijn ding, heb voor de rest ook niet echt hobby's. En om me dan een hobby te zoeken óm een vriendje te vinden is dan ook weer zo... tja xd snap je...

En @ Mephisto
Nja, niets dient zich aan in principe... Dus ja. Misschien ook wel omdat ik die afstandelijke houding aanneem tegen jongens net omdat ze zo lijken te zijn en daardoor nog onzekerder wordt...

TBSpatient 02-10-2010 22:01

Misschien is een baantje waar je jongens kunt ontmoeten wat voor je?

Zoek dan wel een echte mannen winkel uit. Bijvoorbeeld een computer winkel, daar komen vaak nerds die niet enkel op seks uit zijn (en zijn misschien tot hun 30e wel maagd) :p

TopDrop 02-10-2010 22:02

Je moet denk ik ook uit je hoofd zetten dat alle jongens gewoon niet leuk of vriendelijk zijn. Onder dat stoere laagje zijn ze best leuk. Alleen de een wat meer dan de ander.

TBSpatient 02-10-2010 22:06

Weetje, veel jongens doen ook gewoon stoer uit onzekerheid. Ikzelf maak me daar ook schuldig aan, ik heb ook nooit echt serieus een vriendin gehad (ben er eigenlijk ook gewoon niet aan toe ondanks mn leeftijd), en ja vaak probeer je dat te verbergen door zo stoer mogelijk over te komen.

In iedergeval, probeer een plek te vinden waar je jongens kunt ontmoeten die aan jouw eisen voldoen. Dus geen discotheek waar alleen de stoerste langs komen, maar bijvoorbeeld via werk zoals ik al zei, via forums gelange je intresses (en dan gewoon meetings in real life),

Alpha_Omega 02-10-2010 22:34

Citaat:

lisssse schreef: (Bericht 30913802)
Ik snap dat ik dat ideaalbeeld uit mijn hoofd moet zetten, maar alle jongens lijken gewoon gewoon niet leuk of vriendelijk. Willen alleen maar stoer doen en lijken alleen uit te zijn op die knapste meisjes.

En het grappige is dat veel jongens juist denken dat meisjes in kuddes lopen en geen aandacht aan de niet stoere gasten geven.
Beide geslachten hebben deze ideen wel hoor; persoonlijk zoek ik wat ik "een lief en zacht meisje noem" en veel meiden zullen zoiets ook wel zoeken dus ze bestaan!

Edit: wat hier staat is nogal onduidelijk; ben erg duf nu dus ik kom er nog wel op terug.

deadlytown 03-10-2010 11:14

ik ben bijna 18

heb ook niet gezoent,sex gehad etc

je moet je erg eigen niet druk om maken het komt allemaal wel.:)

AJ321 03-10-2010 11:57

Jap ik ben ook al 18 en een half .. ook nooit een vriendin , seks , gezoend etc. Komt allemaal vanzelf op je pad...

Rysair 03-10-2010 16:39

ik ben straks ook 18, heb alleen gezoend, maar stelde niks voor. verder geen seks, niks. het komt allemaal wel. blijf doen waar je goed in bent en ga niet gericht opzoek naar een jongen. je kunt echter wel de kans vergroten om 1 tegen komen, door bijvoorbeeld te gaan werken... maar zoals ik al las ga je volgend jaar studeren en zal je daar vast veel mensen ontmoeten!

Em. 03-10-2010 18:53

Nee, het klinkt helemaal niet of je je verkeerd opstelt. Tenminste, niet voor mij. Ik vind ik helemaal niet dat je los moet laten dat een jongen lief en leuk moet zijn, of dat je ineens maar moet gaan zoenen met jongens die je maar matig leuk vindt, omdat je 18 bent en mensen om je heen gezoend hebben en dan moet jij ook maar hè?

Voor mij klinkt het alsof je nog nooit verliefd bent geweest. Zoals, écht verliefd, dat je niet denkt 'goh, die is wel leuk' en twee weken later ineens ontdekt dat hij toch wel een stom T-shirt heeft. Maar gewoon écht bam en helemaal smoor en zo. Wat vreselijk afschuwelijk fantastisch en gruwelijk is en dat je wel kan janken als ie je aankijkt. Of zoiets. Zoals jij het zegt 'ik zoek iemand die gewoon leuk en lief is', nou ja, ik kan genoeg mensen zoeken die gewoon leuk en lief zijn, maar dan zit er nog niet meteen een hele relatie in. Wel een halve, van die halfslachtige verkeringen die er vast voor gezorgd hebben dat zoveel van jouw (en mijn) leeftijdsgenoten al ontgroend zijn, misschien zelfs wel dat ze seks gehad hebben, zónder ooit echt verliefd te zijn geweest. Of dat gevoel houd ik er tenminste aan over.

Heel eerlijk ben ik één keer verliefd geweest, zo'n vier jaar lang en ik ben ook ontgroend, maar dan door totaal iemand anders. Iemand die ik 'wel leuk' vond. En echt, zo bijzonder was het allemaal niet. Nou ja, in den beginne op zich wel, misschien, en oké oké, ik was ook hopeloos en jong en ik wilde ook zoenen en vriendjes en zo. Maar nu ik eenmaal gezoend heb is dat eigenlijk helemaal over. (Behalve dat ik af en toe een knuffel mis, misschien. :bloos:)

Ik denk eigenlijk niet dat je zo heel veel gemist hebt, zeg maar. En alle tijd om het in te halen, want het komt allemaal heus wel goed. Jij hebt een prachtig lichaam gekregen, vol hormonen en met allemaal dingen om je voort te planten en zo, dus waarschijnlijk ontkom je er niet aan om vroeg of laat verliefd te worden. En het zijn echt niet allemaal supermodellen waarop de gemiddelde jongen verliefd wordt, dus er is ook heus wel iemand (of iemanden, of misschien was er al iemand of iemanden zonder dat je het wist) die jou leuk vindt. Misschien dat het er nu nog allemaal niet zo van gekomen is, dat je er nog niet helemaal klaar voor was (ieder z'n eigen tempo), maar het komt heus wel. Wat later misschien, maar dat is niet per se slechter. 't Lijkt me zelfs beter dan veel te vroeg ontmaagd worden oid.

En daarnaast helpt het vast als je wat meer met jongens in contact komt, dan is de kans net wat groter dat er tóch iemand tussen zit die je hormonen op hol brengt. Dus misschien kun je op een sport gaan of ergens gaan werken waar ook weer jongens zijn en dan zie je vanzelf wel hoe en wanneer het komt. En desnoods zoen je gewoon iemand die je 'wel leuk' vindt, als je 'm tegenkomt. :')

Azèche_oud 03-10-2010 20:12

Em, wat een lievige post <3 ik ben het helemaal met je eens.

Akhlys 03-10-2010 20:24

Zorg er ook voor dat je prettig in je vel zit, jongens worden vaak niet zozeer aangetrokken door "het lekkere ding" maar door meiden met zelfvertrouwen;) Straal zelfvertrouwen uit, zovan; Ik heb geen jongen nodig om een leuk leven te hebben. Soort van Hard to get achtig verhaal. Ik heb zelf in ieder geval heel erg dat ik op meiden val die totaal onbereikbaar zijn:P Dus ja..

En verder haalt Em. me wederom de woorden uit de mond:P

x-Butterfly-x 04-10-2010 13:40

Ik ben 15, ik heb een vriendje en die is niet zo van de grote borsten en seks, dus niet alle jongens zijn zo.
Je moet gewoon geduld hebben, het komt allemaal wel.

Picidae 04-10-2010 13:49

Ik vrees dat die "het komt allemaal wel" mentaliteit gewoon niet klopt. Niets gaat vanzelf (was het maar waar), als er een zeer kleine kans is dat je een geschikt iemand tegen komt die ook nog eens een beetje aan je eisen voldoet, dan kan het zo zijn dat je uiteindelijk gewoon pech hebt.

Sneeuwwitje 04-10-2010 15:42

Citaat:

XandiXy schreef: (Bericht 30918674)
Ik vrees dat die "het komt allemaal wel" mentaliteit gewoon niet klopt. Niets gaat vanzelf (was het maar waar), als er een zeer kleine kans is dat je een geschikt iemand tegen komt die ook nog eens een beetje aan je eisen voldoet, dan kan het zo zijn dat je uiteindelijk gewoon pech hebt.

Ja zo denk ik er ook over. Jij hebt namelijk heel veel invloed op de relaties met jou en een ander (wat heel logisch is). Doe alles wat je kunt. en je kunt alles.

Lusi 04-10-2010 16:01

Citaat:

XandiXy schreef: (Bericht 30918674)
Ik vrees dat die "het komt allemaal wel" mentaliteit gewoon niet klopt. Niets gaat vanzelf (was het maar waar), als er een zeer kleine kans is dat je een geschikt iemand tegen komt die ook nog eens een beetje aan je eisen voldoet, dan kan het zo zijn dat je uiteindelijk gewoon pech hebt.

Feit is gewoon dat wanneer je iets forceert je alleen maar eindigt met een gevoel van 'is dit het nou', of een gevoel van spijt dat je niet gewoon gewacht hebt tot het echt goed voelt.

Als je het héél graag wil, weet je dat er een situatie is waarin het best zou moeten gebeuren. Een situatie waarin je verliefd bent, dus. Maar die situatie ben je gewoon nog niet tegengekomen. Het was een ander verhaal wanneer je daadwerkelijk dingen had geprobeerd omdat je gek op iemand bent, maar dat het gewoon geen antwoord had.

In dit geval is het dus duidelijk wél een geval van afwachten tot er überhaupt reden tot actie is, dus dan is de mentaliteit van 'het komt allemaal wel' een zeer prima instelling.

En zo oud ben je als 18-jarige niet, het zal je verbazen hoeveel mensen op die leeftijd nog nul ervaringen hebben.

LW 04-10-2010 17:35

Tja ik vind je eisen nog al hoog eigenlijk.
Bestaan er uberhaupt wel jongens die geen sex hoeven?
Mijn vriend is ontzettend lief, ziet mij helemaal niet als een lust, maar ook hij wil toch een keer in de week wel sex hoor, en moet zeggen dat ik dat ook vrij normaal vind.

Volk 04-10-2010 18:15

Citaat:

KirstenR schreef: (Bericht 30919933)
Tja ik vind je eisen nog al hoog eigenlijk.
Bestaan er uberhaupt wel jongens die geen sex hoeven?
Mijn vriend is ontzettend lief, ziet mij helemaal niet als een lust, maar ook hij wil toch een keer in de week wel sex hoor, en moet zeggen dat ik dat ook vrij normaal vind.

Haar eisen zijn helemaal niet hoog. Er zijn zat jongens die bereid zijn maanden, zelfs meer dan een jaar,te wachten met seks tot het meisje er klaar voor is. Het is alleen dat als ze eenmaal seks met je hebben gehad ze het niet moeilijk vinden om naar meer te vragen. Maar al zou je een maand lang weigeren, de meeste jongens zullen het daar niet om uitmaken. Je zou je natuurlijk wel kunnen afvragen of het goed zit in een relatie als je een maand lang weigert, maar dat is een ander punt. Ik denk dat TS gewoon met wat meer jongens om moet gaan. Ze heeft nu een beeld van jongens dat niet geheel overeenkomt met de werkelijkheid, gewoon omdat ze niet weet hoe jongens in elkaar zitten. Misschien zelfs omdat ze een beetje bang is voor jongens.

Alpha_Omega 04-10-2010 18:59

Ik denk dat de OP best sex wilt maar geen vriendje dat daar op aandringt.

HomoSignificans 04-10-2010 19:27

Citaat:

Sneeuwzwart schreef: (Bericht 30919165)
Doe alles wat je kunt. en je kunt alles.

Dan moet je alles doen. :(

SiemdeCyper 04-10-2010 22:33

Citaat:

Volk schreef: (Bericht 30920150)
Haar eisen zijn helemaal niet hoog. Er zijn zat jongens die bereid zijn maanden, zelfs meer dan een jaar,te wachten met seks tot het meisje er klaar voor is. Het is alleen dat als ze eenmaal seks met je hebben gehad ze het niet moeilijk vinden om naar meer te vragen. Maar al zou je een maand lang weigeren, de meeste jongens zullen het daar niet om uitmaken. Je zou je natuurlijk wel kunnen afvragen of het goed zit in een relatie als je een maand lang weigert, maar dat is een ander punt. Ik denk dat TS gewoon met wat meer jongens om moet gaan. Ze heeft nu een beeld van jongens dat niet geheel overeenkomt met de werkelijkheid, gewoon omdat ze niet weet hoe jongens in elkaar zitten. Misschien zelfs omdat ze een beetje bang is voor jongens.

Ik denk dat er een heel grote groep jongens niet wil wachten tot het meisje er klaar voor is.
Is dit normaal? Mijns inziens niet.
Zijn haar eisen hoog? Absoluut niet!

Kom op zeg, als je niet eens meer tegen je vriend kunt zeggen dat je juist zoiets intiems niet wilt, tegen wie dan wel? Je bent nog altijd baas over je eigen lijf.

Als je echt de juiste persoon hebt gevonden die respect voor je heeft zoals je bent, dan zal hij dit soort dingen niet van je vragen en inderdaad zoal Volk zegt, gerust maanden, een jaar of langer kunnen wachten.

Feit blijft echter dat als je graag een vriend wilt, je niet altijd de juiste persoon tegen het lijf loopt, omdat het verlangen en de behoefte naar een vriend groter kan zijn, dan of je daadwerkelijk de juiste voor je neus hebt. In dat geval kan dit voor nare situaties volgen.

Toch is het mij tot mijn 19e gelukt om dit af te houden tot ik er klaar voor was, dus het is niet onhaalbaar ;).

Cherry Springs 05-10-2010 12:19

Tsja, als je niet graag dingen doet waarbij je nieuwe mensen leert kennen dan leer je ook geen nieuwe mensen kennen, dat is best logisch. Je moet ook niet denken dat alle jongens stom zijn en stoer willen doen omdat je dan niet verder kan kijken dan dat. Alle jongens die je ziet, zie je alleen maar als stomme jongens omdat ze zich jongensachtig gedragen. Het is net zoiets als dat een jongen zegt dat hij meisjes die make-up dragen stom vindt omdat dat zo overbodig is. Het is misschien wel zo, make up is niet nodig en je hoeft dát ook niet leuk te vinden, maar als je er zo'n probleem van maakt dat meisjes er graag mooi uit willen zien maak je het heel moeilijk voor jezelf. Hetzelfde geldt voor het kijken naar jongens als stoer-doeners.
Het is misschien stom dat jongens het nodig vinden om zo nu en dan wat stoer over te komen, maar als je het als definitieve afknapper ziet dan loop je misschien hele leuke jongens mis omdat een beetje bravoure niet bepalend is voor hun karakter. En echt niet alle jongens zijn uit op je tieten, enige tekenen die ze geven die daarop wijzen zijn misschien zelfs verkeerd geinterpreteerd. Dat een jongen even naar je decolleté kijkt als je tegen hem praat wil niet zeggen dat hij meteen niet meer luistert, denk ik. :)

Cha-H 05-10-2010 16:39

En sowieso is dat natuurlijk gedrag. Wij vrouwen kijken toch ook graag naar mannen en wat ze allemaal in huis hebben! Ik althans wel:D

SiemdeCyper 05-10-2010 16:45

@ lissse: Wat doe jij zo in een week? Heb je vriendinnen, ga je uit? Werk je, hou je van muziek? etc.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.