![]() |
Agressie jongens bij m'n vriendin
Je kent het wel , je loopt met je vriendin door de stad, door school, in de disco, waar dan ook. Er zijn altijd van die jongens die het stoer vinden om je meisje na te roepen, ik ben van aard nogal jaloers en ik kan daar nogal fel op reageren. In de disco is het zelfs zo erg, dat ze aan m'n vriendin gaan zitten, ik krijg dan de nijging om d'r op te springen maar van m'n vriendin mag dat niet en mag ik niks doen. Ik vind dan ze mogen best wat zeggen , en fluiten. Maar als ze aan d'r zitten mag ik toch ingrijpen.
Of zie ik dit heel verkeerd?:confused: |
Ik denk dat je vriendin prima in staat is om jongens die ongevraagd aan haar zitten zélf een elleboog in hun buik of kruis te stoten. Als ze haar nou echt vasthouden ofzo is het een ander verhaal, daar komt ze zelf niet zomaar uit dus dan is het logisch als je het voor haar opneemt.
|
Nee ze wilt dat ook niet ze zegt , ik scheld hem niet uit ik sla hem niet met woorden bereik je meer. Het gaat ook niet echt om handvasthouden ofzo, nee ze zitten echt aan haar borsten en onder haar rokje. Daar word ik verschrikkelijk agressief van, maar zij blijft zeggen dat ze zichzelf wel red. Ik pik dat echtniet! Logisch toch? maar zij geeft mij de indruk dat als ik ingrijp dat ze me niet meer aankijkt!
|
Zolang je vriendin aangeeft dat ze jouw hulp niet nodig heeft, hoef je niet in te grijpen. Zo simpel is 't ;). Ik kan me ook heel goed voorstellen dat je 't zelf niet fijn vindt dat andere jongens aan je vriendin zitten, maar das 'n ander verhaal. Dat zou je met haar moeten bespreken.
|
Dus als andere jongens aan haar zitten op veel plekken, je begrijpt 't wel. mag ik dus niks doen ookal wil ze t niet?
|
Citaat:
Het enige wat jij moet doen is ingrijpen als zij het níet aankan, en de enige gevallen waarin dat zo zou zijn, is als zij fysiek niet sterk genoeg is (dus als ze haar vasthouden/willen slaan oid en jouw fysieke kracht dus echt een toevoeging is). Een hand van d'r borsten af meppen en verbaal flink van d'r afbijten kan ze héél goed zelf. |
Ik zeg maar wat, maar misschien kan je in de buurt gaan staan en je keel schrapen? Al zorgt dat wel weer voor dat haar belagers agressief worden.
|
Heb je gelijk in ,maar het zijn van die vieze jongens die het gewoon doen waar je bij staat en hoe ver ik m'n vriendin ook bij ze vandaan haal ze blijven aan d'r zitten.
|
Ga niet meer samen met haar naar die pauperige uitgaansgelegenheid dan :confused:
|
Citaat:
Ik wilde maar aangeven dat je vriendin een mens is, niet jouw bezit dat je zo ver mogelijk van de vieze jongetjes vandaan haalt. Wat de rest ook al zegt: als ze het zelf wilt oplossen, láát haar dan. Als je het stom vindt dat/als (?) ze dan niets onderneemt, moet je het er met haar over hebben in plaats van zelf 'dan toch maar' in te grijpen. Ik zou me als vriendin dan nogal minderwaardig voelen (alsof ik het zelf niet kon) en het komt zo... claimend over. |
Heb je misschien ook wel gelijk in want ze is geen bezit , maar is het dan echt zo raar dat ik haar wil beschermen voor die jongens?
|
wtf als iemand onder mijn rokje of aan mijn borsten zit waar mijn vriend bij is, zou ik het echt belachelijk vinden als dat hem niks zou doen en hij het me zelf op laat lossen alleen omdat ik dat heel tof een keer gezegd heb.
|
Citaat:
En er is een verschil tussen 'het doet hem niks' en 'hij laat het je zelf oplossen', hè. Ik zou ook chagrijnig worden als mijn vriendje het prima vindt als ik onzedelijk betast wordt, maar ik zou het ook niet tof vinden als hij het me níet zelf laat oplossen (als ik gezegd heb dat ik dat wil), om bovengenoemde redenen. |
Okeoke, het is me inmiddels duidelijk. Zolang ze aangeeft dat ze het zelf kan oplossen dat laat ik haar daar vrij in. Maar het lijkt me nogsteeds als het uit de hand loopt dat ik uiteraard ingrijp.
|
Citaat:
|
Ik vraag me wel af wat ze dan wel doet, als ze niet mept, duwt of scheldt :o zegt ze 'foei, ik stel het niet op prijs dat je ongevraagd naar m'n kruis grijpt' ofzo? Want dat zou wel wat naïef van haar zijn - die jongens weten heus wel dat zij dat niet wil, maar ze doen het toch, die verdienen het om voor dat gedrag gestraft te worden :o zij benaderen haar toch ook niet met woorden?
(door haarzelf. Of door school als het op school plaatsvindt. Niet door jou) |
Citaat:
|
jeetje, als iemand onder mijn rokje of aan mijn borsten zou komen zou ik juist roépen om mijn echtgenoot om die gast eens flink in elkaar te slaan, damn zeg :eek:
oké, ik zou hem zélf ook een mep verkopen, maar toch, dat vraagt m.i. toch om brute mankracht hoor... verder raad ik ook aan (zoals iemand hierboven al zei) om minder pauperige gelegenheden te bezoeken. enneuh, kleedt je vriendin zich toevallig niet een beetje te sletterig? want ik kan me inbeelden dat bij bepaalde soorten rokjes en topjes al sneller naar dat soort ... 'gebieden' wordt gegrepen ... |
Citaat:
|
Citaat:
Daarbij heb ik in uitgaansgelegenheden altijd spijkerbroeken en gewone truitjes en hempjes (dus niet met ontzettend diep decollettee of blote middenriffen) aangehad, en alsnog kwam het vaak voor dat jongens naar m'n billen/borsten/kruis grepen, dus in mijn ervaring ligt het daar sowieso al niet aan. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
HOW HOW HOW! ik praat het ook niet goéd hé, begrijp me niet verkeerd, die jongens gedragen zich inderdaad compléét fout, zelfs al kléédt vriendin van ts zich 'zo' ... -O- leg me nu geen woorden in de mond hé, ik vind zelf dus ook dat de fout bij de jongens ligt, maar soms zie je van die meiden rondlopen die dus écht niet lijken te beseffen dat ze eruitzien als een hoertje ... maar oké, misschien kwam mijn opmerking verkeerd over, dus mijn excuses daarvoor + voor de verwarring ;) maar jeetje, dat heb ik nu dus echt nog NOOIT meegemaakt, dat ze zomaar naar mijn intieme zones grepen :eek:-O- ik ging ook altijd uit op gympies, lange broek, doodgewone t-shirt, en ik had dan ook nooit veel ongewenste aandacht van debiele macho's die alleen naar borsten en billen kijken (alleen relatief gewenste aandacht van hele normale jongens), terwijl ik dan rondom mij wél al eens -ahem, pardon my french- sloeries zag rondlopen met hordes geile pubers om zich heen die stonden aan te schuiven om er eens heel dicht langs te lopen en toevallig langs borsten of billen te wrijven met hun armen of handen... ik zeg niet dat ze erom vragen, maar dat het toch wel enigszins te verwachten is dat je met bepaalde kledij ook bepaalde gevoelens losweekt bij de primaten die puberjongens vaak zijn ... |
Ik ging nog wel eens naar boerse uitgaansgelegenheden vroeger :D(N)
En ik snap wel wat je bedoelt, maar juist dat mensen (ook vrouwen) dat gevoel blijkbaar toch hebben, dat je er misschien niet om vraagt maar het wel een beetje zou kunnen verwachten, is eigenlijk echt naar. Als een jongen met ontbloot bovenlijf rondloopt, is het toch ook niet logisch dat hij wordt aangeraakt? Aangekeken, okee, al dan niet verlekkerd, maar niet aangeraakt... maar als vrouw kun je het blijkbaar verwachten en moet je het dus niet doen. Terwijl de fout toch écht bij grijpgragerd ligt, en de situatie gewoon niet zo zou moeten zijn dat jij een ongewenste reactie 'zou kunnen verwachten'. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Naast je vriendin gaan staan, arm eromheen, zo stoer mogelijk kijken naar haar belager, profit.
|
Citaat:
|
Als het zo vaak gebeurt mag je vriendin wel wat duidelijker zijn. De bewuste gast door een uitsmijter buiten laten zetten of een elleboog in z'n maag. Over het algemeen vind ik bij dat soort dingen ook dat mijn vriend pas mag ingrijpen als ik het zelf niet aan kan, maar als ik het zo lees geeft je vriendin ook niet echt duidelijk aan dat ze er niet van gediend is.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:01. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.