Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Bult op scheenbeen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1819271)

LindsaySSSS 08-11-2010 11:13

Bult op scheenbeen
 
hooi
ik heb sinds een paar maanden een bult op mijn scheenbeen. het zit er niet echt op, maar er naast, maar wel tegen mijn scheenbeen aan. Ik heb me niet gestoten ofzo
het is gewoon huidskleur, niet rood of blauw. het is hard en als ik erop druk doet het pijn, net als een blauwe plek zeg maar. de laatste tijd doet het ook gewoon pijn na het sporten of als ik bijvoorbeeld lang heb gefietst. weet iemand mischien wat dit kan zijn?:confused:

xx

Pluis 08-11-2010 12:17

een bult op je scheenbeen zonder dat je gestoten hebt, hoort daar niet, zeker niet zo'n lange tijd. wordt de bult ook groter?
Ik denk dat het slim is om er even mee naar de dokter te gaan.

LindsaySSSS 08-11-2010 13:02

nee hij word niet groter

Selimmm 08-11-2010 17:38

dat heb ik ook. het is -wat mij verteld werd- gewoon iets dat je genetisch ofzo krijgt. dus maak je geen zorgen. als je knieen naar binnen staan, dan is je vlees zegmaar ingezakt. dat vertelden ze mij :s

Pluis 09-11-2010 08:17

Citaat:

LindsaySSSS schreef: (Bericht 31042830)
nee hij word niet groter

Ok, en die bult, zit die echt alleen op je ene been, of ook op je andere been?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.