Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Feestdagen (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=139)
-   -   hoe reageerde jij toen je hoorde dat de sint niet bestond? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1821973)

Duckdoggy 08-12-2010 07:34

hoe reageerde jij toen je hoorde dat de sint niet bestond?
 
Tell us!!!

Ik zelf?
Ik vroeg waar de cadeautjes dan verstopt lagen omdat ik ons huis toch echt wel kende......

Mn broertje zei:' mam dan kun je de veel vuur maken in de houtkorf, met al die tekeningen''

Scholier 08-12-2010 07:56

Ik zou het eigenlijk niet meer weten.

Met vriendelijke groet,

Vanilia 08-12-2010 12:26

Ik werd boos, moest huilen van woede en noemde mijn moeder een leugenaar. En toen vroeg ik aan mijn vader of mijn moeder ook altijd tegen hem loog en dat dit alles niet waar kon zijn. Vrij dramatisch!

AzN 08-12-2010 16:13

Voor mij was 't niet echt shockerend.. Juist erg verhelderend, aangezien de Sinterklaas bij ons op de basisschool ieder jaar weer sportschoenen droeg.. ;')

Scholier 08-12-2010 18:16

Citaat:

AzN schreef: (Bericht 31148441)
Voor mij was 't niet echt shockerend.. Juist erg verhelderend, aangezien de Sinterklaas bij ons op de basisschool ieder jaar weer sportschoenen droeg.. ;')

Soms zien ze er inderdaad heel 'nep' uit.

Met vriendelijke groet,

Lusi 09-12-2010 00:17

Ik zei volgens mij: oh, oke.. -O-

Kikaa 09-12-2010 06:40

Citaat:

Lusi Khartoum schreef: (Bericht 31151582)
Ik zei volgens mij: oh, oke.. -O-

Volgens mij ik ook zoiets ja. Ik weet nog dat ik op de bank zat en mijn ouders zeiden dat ze iets moesten vertellen. Nouja, toen vertelden ze dus dat sinterklaas niet meer bestond.
Een paar jaar later mocht ik het tegen m'n broertje vertellen en hij geloofde mij niet en was nogal geschokt dat hij écht niet bestond. Want hij snapte niet hoe de cadeautjes dan in onze schoen/in de zak kwamen.

N00dles 09-12-2010 10:50

Bij ons was de twijfel denk ik steeds meer gekomen, en gingen we uit onszelf vragen stellen over het hoe en wat met Sinterklaas.

Onze buurman ("Oom" Piet ;)) zette altijd de zak cadeau's voor de deur, klopte aan en rende gauw weg. Wij renden zoals elk jaar naar het raam om een glimps op te vangen van de Sint, maar toen zagen we de buurman dus wegglippen.

"Hee, das Piet!"
Ma: "Zwarte Piet, ja?"
"Nee, Oom Piet!"

En toen waren we overtuigd dat ie echt niet bestond (Y) Het was iig geen drama.

Ni Wakati 09-12-2010 14:53

Bestaat God dan ook niet?
'Jawel' :d

AnneHCKZ 09-12-2010 16:21

Ik kwam erachter omdat mijn vader zelf sinterklaas speelde.
Ik mocht elk jaar mee met een vriend naar een soort viering van sinterklaas op zijn werk met collega's enzo(+ de kinderen van die collega's)
Nou daar werden foto's gemaakt van alles en nog wat(dus ook van mn vader die zich 'omtoverde' tot sinterklaas;))
Maar toen kregen we de DVD met de foto's en ik ging meekijken,
Je raad het al --> Ik zag de foto's van mn pappie:P Ik was geloof ik best wel geschokt, maar het was meer zo'n gevoel van IK ZEI HET TOCH!!
Want het jaar daarvoor dat we het vierden met die vriend, toen ging ik sinterklaas een hand geven en later zei ik tegen mn moeder: 'Mam, die hand leek heel erg op die van papa' Dus ja.. dat is mijn verhaal:D:D

L-ianne84 30-12-2010 20:35

ik was totaal geschokt en begreep er helemaal niets van en toen heeft mn moeder me de geschiedenis ervan uitgelegd en toen was ik weer een bijgekomen :P

Mijn zusje reageerde vet relaxt xD
mn moeder vertelde het en haar eerste reactie was; 'Nou mam, mooi dat ik dat weet, want ik wil een laptop en een nintendo ds enz..
Hahah xD

Thinus 30-12-2010 21:45

"Oh dus toch, ik dacht al zoiets ja."

Miekje* 31-12-2010 11:18

"Oh, maar dat wist ik wel, hoor!" *verder speelt*

Calimero6 02-01-2011 00:12

Ik moest huilen, maar daarna vond ik het eigenlijk best wel stoer en ging ik het tegen mijn broer zeggen :P


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.