![]() |
Voelt het hetzelfde bij mannen als bij vrouwen?
Zie titel:o
|
Wat voelt hetzelfde? :O
|
Citaat:
lol:D Seks natuurlijk. |
tsja vrouwen weten niet hoe t bij mannen voelt en andersom:P
|
Ja, dat klopt, ik denk dat het in ieder geval bij beide lekker is. :D
|
Nouja er zit denk ik wel een verschil in, al is het alleen maar omdat vrouwen gepenetreerd worden, en mannen vrouwen penetreren. Tussen iets warms in je lijf krijgen, of je piemel in iets warms stoppen zit denk ik wel een verschil.
Maar ik denk dat het gevoel op zich niet heel veel verschilt, aangezien de eikel van de man en de clitoris van de vrouw embryologisch gezien vanuit hetzelfde weefsel komen, alleen bij mannen is het verder ontwikkeld. |
:eek:
Zo... Duidelijk...:D |
Citaat:
Maar ik denk inderdaad wat Pluis zegt. Als je seks hebt dan doe je als man toch iets anders dan als vrouw (lijkt me) dus dan zal het ook wel iets anders voelen. Maar ik kan niet echt voor één van beide spreken, laat staan voor alletwee. |
de oude grieken dachten dat het meer lol was voor de vrouw...
en niemand zal ooit het antwoord weten! of misschien ooit... wie weet |
Vrouwen kunnen vaker achter elkaar klaarkomen, tuurlijk hebben die meer lol.
|
Citaat:
|
Mannen hebben een korter maar heviger orgasme even ter infomatie.
|
Citaat:
|
lol dat is zo hoor
|
Volgens mij is het orgasme van vrouwen minder hevig, maar wel een stuk langer
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Het orgasme van een vrouw duurt gemiddeld 3,5 x zo lang.(als ik het goed onthouden heb 10 seconden tegenover 3) De intensiteit hangt ook af van de lengte van de aanloop ernaartoe, zowel voor mannen als vrouwen. Dus het hangt er maar vanaf hoeveel tijd je ervoor neemt.
|
Dus er zit wel verschil in "The feeling" ?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik denk dat het ook verschilt per man en vrouw...
Bij mij duurt het echt wel langer dan 3 seconden. Ik zit ook wel rond de 10 ofzo |
Wat is een orgasme dan eigenlijk?
|
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ja, maar je hebt toch wel een idee hoe lang je orgasme dan duurt. Het is niet alsof ik echt de seconden zit te tellen.
|
Citaat:
|
de ejaculatie duurt ongeveer een seconde of 3, het orgasme duurt langer. en het is natuurlijk de vraag waar het orgasme begint en eindigt :p
|
Ik denk dat het bij vrouwen langer duurt voordat ze een orgasme krijgen. En dat het orgasme idd ook langer duurt en misschien wel intenser is.
|
Dus verschillen ook nog in tijd bij mannen en vrouwen?
|
het verschilt per persoon. punt. meer is er niet over te zeggen.
|
Het schijnt dat mannen alleen klaarkomen in hun piemel en vrouwen in hun hele lichaam. Zag ik ergens in een tv programma.
|
Een orgasme duurt bij de man toch zeker wel 10 seconden, en dat voel je wel door je hele lichaam. Het meest intense gevoel zit natuurlijk bij de eikel, maar de tintelingen/schokgolven (bij gebrek aan een betere benaming :D) gaan daarna het hele lichaam door; door het verwijden van bloedvaten krijg je gewoon een algeheel warm gevoel van binnen.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:16. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.