![]() |
Seks niet klaarkomen
Hallo,
ik ben een meisje (17) mijn vriend is (24) en ik heb nu 6 keer seks met hem gehad hij komt elke keer klaar maar ik niet wat ik ook doe ik kom gewoon niet. nu de 6e keer was ook de eerste keer dat ik geen pijn had! Maar als ik thuis ben en ik kijk porno dan wrijf ik over mn klitje heel snel en kom ik wel klaar binnen 2 a 3 minuten maar als mn vriend erbij is lukt het me echt niet. Wat ik ook probeer:( ik baal er echt van want ik krijg een heerlijk gevoel als hij klaarkomt en ik weet dat hij dat ook krijgt als ik zou komen Help (wanhopig meisje) |
Probeer eens klaar te komen bij hem, zonder seks? Dus dat jij jezelf stimuleert, of hij jou, zodat je in ieder geval óf weet dat het daar niet aan ligt óf leert om bij hem klaar te komen.
En ongeveer 70% van de vrouwen kan door alleen penetratie niet klaarkomen, dus het is niet zo raar als dat dan ook niet gebeurd. Als je wél wilt klaarkomen, zul je er waarschijnlijk wat omheen moeten verzinnen. (: |
Hoe bedoel je dat het niet lukt als hij erbij is? Laat hem je eens beffen, dat zou wel moeten werken. Je kan waarschijnlijk niet klaarkomen van alleen seks, hoe hard je het ook probeert.
|
Dat bedoel ik ook beffen enz werkt allemaal ook niet maar thuis als ik alleen ben wel :S
|
Heb je al geprobeerd je clitoris te stimuleren terwijl hij penetreert?
|
Citaat:
in het gezelschap van een ander, zeker als het nog nieuw is, is het altijd wennen. niet de moed verliezen, niet te veel vanaf te laten hangen. waarschijnlijk lukt het nog wel als het anders ook geen probleem is. relax! enjoy! |
Tja als je de vorige paar keer nog pijn had bij seks, dan is het niet zo gek dat klaarkomen dan ook nog niet even lukt. Vrouwen zitten wat dat betreft wat lastiger in elkaar in hun hoofd, die kunnen pas klaarkomen als ze zich helemaal op hun gemak en ontspannen voelen (de meeste iig). Dus heb geduld en probeer ervan te genieten, dan komt het vanzelf. Oh en het schijnt dat hoe langer je het voorspel maakt, hoe groter de kans dat je als dame ook klaar kunt komen van penetratie.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:07. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.