![]() |
iPod touch scherm schoonmaken
Hoi,
Ik heb al een tijdje een iPod touch en nou is het eens tijd om het scherm schoon te maken maar ik weet niet hoe je dat het beste doet en dat hij ook goed schoon wordt. Ik had het aan mijn neefje gevraagd en hij maakt z'n iPod schoon met zo een vochtig brilpoetsdoekje die naar citroen ruikt. Maar ik vraag het nog voor de zekerheid aan jullie. |
Dat zal prima werken, zolang je geen pindakaasvlekken op je scherm hebt is een droog brillendoekje meer dan genoeg om je scherm mooi te laten glanzen.
|
Producten voor brillen zijn meestal wel in orde, maar over het algemeen wordt afgeraden om geen producten waar alcohol inzit te gebruiken. De meeste natte brillenpoetsdoekjes vallen daaronder.
Het probleem met alcohol is dat het een oplosmiddel is. Op brillen en schermen wordt vaak een coating aangebracht om bepaalde eigenschappen te verbeteren (bv. anti-reflectielaag, maar ook lagen die minder vingerafdrukken zouden moeten nalaten e.d.). Alcohol kan die coatings (gedeeltelijk) afbreken, wat je over het algemeen niet wilt. Persoonlijk gebruik ik voor mijn schermen gewoon het schoonmaakproduct van mijn bril (op waterbasis) met een (droog) brillendoekje (of een microfiberdoekje). |
de binnenkant van een trui/hoodie werkt overigens ook perfect :D
|
Ik doe het ook altijd met een brillendoekje :P
|
Die papieren vochtige brillendoekjes zijn eigenlijk ook slecht voor je bril omdat er idd alcohol in kan zitten en omdat het papier krassen kan maken. Zo'n droog stoffen doekje wat je bij je brillenkoker krijgt is beter. Daar maak ik zelf ook wel eens m'n telefoon en m'n laptopscherm mee schoon en dat gaat prima.
|
Ik gebruik altijd gewoon een droge, schone theedoek, werkt prima.
|
Microvezeldoekjes, bijv. van de digitale camera ofzo, écht zo'n fijne
http://catalog.drbott.info/pic/Griff...Care_iPh4G.jpg Iets in deze zin dus :) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:36. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.