Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Remote Desktop (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1824537)

zeehond23 12-01-2011 22:26

Remote Desktop
 
Hoi,

ik wil via mijn laptop mijn desktop uit kunnen zetten, en visa versa. Ook gewoon kunnen kloten in de desktop als ik boven zit op de laptop.
Elke keer als ik via remote desktop wil inloggen vraagt hij om een wachtwoord, zowel bij guest als admin etc.
Nu is het zo dat ik niet wil dat ik, als ik mijn pc aan zet, moet kiezen welke user ik aan wil melden, dus dat ie gewoon uit zichzelf door start.

Hoe kan ik een remote desktop instellen zonder wachtwoord, of er voor zorgen dat ik een remote account op de pc heb maar niet hoef te kiezen welke ik wil starten bij het opstarten van de pc?

zeehond23 12-01-2011 22:44

opgelost, slotje :)

freyk 13-01-2011 05:55

Persoonlijk vind ik dat erg gevaarlijk, qua beveiliging en privacy.

Anders: "go to control panel/ administrative tools/ local security policy/ Security options/ Accounts: Limit local account use of blank passwords to console logon only" (bron)

WolterB 13-01-2011 18:27

Je kunt ook een wachtwoord instellen maar dit automatisch laten invullen bij opstarten. Ook niet het veiligste, maar je zit wel achter een wachtwoord :)

In Windows 7 (en Vista geloof ik):
start -> run (of Windowstoets + R)
"control userpasswords2" -> ok
vinkje uitzetten bij "users must enter a user name and password to use this computer"
"Apply" of "OK" aanklikken. Volgens mij moet je dan 2 keer je wachtwoord invullen voor bevestiging en klaar :)

Heb je een Windows XP, dan moet je TweakUI gebruiken :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.