Citaat:
Noeleke schreef:
(Bericht 31306936)
Nee, je ziet er niets van, het is niet rood ofzo.. en het zit er echt ín!
Ik kan aan beiden kanten van mn oorlel ook iets hards voelen, dus het moet er wel echt ín zitten.. Een vriend van me kwam al aan met een vetknobbel, maar doet die zo pijn?
|
Ik heb, geloof ik, wel eens zo'n puistje in m'n oorlel gehad. Misschien dat je een mini, roodachtig, puntje zag, maar dat was al naar veelvuldig knijpen. En ook in m'n oksel dat is echt een vreselijke plek voor puistjes ook alleen een hard bultje, misschien stak het wat uit, maar gewoon als in 'er zit een knobbeltje ín mijn huid en dat kun je zien want de huid bolt daar op'. Ik schrok me te pletter, joh, maar toen bleek dat ik het gewoon uit kon knijpen. :O
Maar het hoeft het niet te zijn, natuurlijk, alleen heb ik verder niet zo'n heldere ideeën over wat dan wel. :P Maar er is wellicht wel een slim iemand die je kan vertellen wat het zoal nog meer kan zijn/wat mogelijk is.
|