![]() |
Hoe ging jouw laatste wedstrijd?
En wat was de uitslag?
|
Ik heb net een potje schaak verloren.
|
Mijn allerlaatste wedstrijd is al weer een tijdje geleden XD. ondanks mijn sportverslaving doe ik niks meer met competitie, maar mijn laatste wedstrijd was een honkbal wedstrijd (wat een toeval met mijn nick :P) die we volgens mij wel gewonnen hebben en waar ik zelf ook nog redelijk speelde + al wist dat ik er daarna definitief mee zou stoppen dus ik stond wel een beetje met een raar gevoel op het veld (beetje dubbel. wel jammer dat het mn laatste wedstrijd was, maar geen spijt dat ik ging stoppen)
|
Een paar weken geleden had ik een zwemwedstrijd. Niet veel bijzonders, er is helaas in die competitie weinig tegenstand, dus ik werd twee keer eerste bij de dames. Mijn tijden lagen zo'n 1,5 sec hoger dan mijn persoonlijke records (op 100 meters).
|
Zaalvoetbal, ging erg goed, ik zat bij hele kleine meisjes in het team maar heb ze even overspelen geleerd! En zelf echt elke wedstrijd 5 keer gescoord ofzo :bloos:. En het was ook gewoon heel erg leuk. :)
|
Wij hebben ons laatste circusfestival ook gewonnen (Y)
|
Ik heb een wedstrijdje ergometeren gewonnen!
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:50. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.