![]() |
Geheugen kopen - weet niet wat en hoe
Hoi, ik wil geheugen kopen maar ik weet niet welke en hoe moet je dat installeren (er in doen)
Heb 32-bit ver van Windows. Het mag dus totaal 4 gb zijn, toch? Ik zoek iets tot 50 euro, en als dat kan graag voorbeelden van http://www.mycom.nl/ comp spec in de spoiler
Spoiler
|
Als ik zo kijk naar die CPU is dat volgens mij socket 775, dus dan moet je ddr2 geheugen hebben denk ik. Correct me if i'm wrong.
|
|
Ja ddr 2, maar ik zou direct 4GB kopen van 800mhz.
Dit dus, als je bij mycom wil bestellen |
Wat is DDR2 geheugen trouwens duur, DDR3 kan je al kopen voor een 40 euro voor 4 GB.
|
Dank je >____<
Nog 2 vragen: Is het moelijk om aan te sluiten? Ik gebruik sony vegas voor het maken van amv. Zal de programma ook sneller werken met die 4gb? |
Technisch gezien sluit je het niet aan, maar stop je het in de socket. Je moet de witte dingetjes aan de zijkanten van de ram-sloten (hoe heten die dingen?) naar beneden duwen zodat ze niet in de weg zitten, en dan het geheugen in het slot stoppen en goed aandrukken. De witte dingetjes springen terug en als het goed is je ram dan geïnstalleerd. Check wel nog even in Windows of je ram wel herkend wordt. De meeste video-editing software werkt wel sneller als het ram tot zijn beschikking heeft, maar als je lage kwaliteit en/of korte videos edit zal je er waarschijnlijk niet al te veel van merken.
|
Bekijk een video over hoe het moet en wat de risico's zijn voordat je het doet, je wil je computer niet kapot maken!
En ja ddr2 in duur omdat ddr3 nu de standaard geworden is. |
Ga ik doen.
Bij mij comp past geen ddr3? |
Crucial heeft daar een heel handig tooltje voor. Scanner downloaden en runnen, en dan krijg je op een presenteerblaadje welk geheugen er zoal in je systeem past.
|
Ik zat me laatst ook te verbazen over de prijzen van DDR2-geheugen, trouwens. Duidelijk tijd voor een mobo-upgrade (y) Lekker overstappen.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:12. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.